ماتریکس تکنولوژی چیست؟

ماتریکس تکنولوژی یعنی ساختاری که جهان تکنولوژی برای ما پیش‌بینی کرده است. پیشرفت تکنولوژی‌‌های روز دنیا، گرچه مزایای فراوانی دارد و باعث بهبود سطح زندگی ما در جنبه‌های مختلف شده اما ما هم باید به درستی از این امکانات استفاده کنیم تا درگیر ماتریکس نشویم.

 خیلی باید به این موضوع دقت داشته باشیم که این ماتریکس ما را از حقیقت وجودی خودمان دور می‌کند و سرگرم موارد بیهوده می‌کند تا بتواند مانند بردگان به ما مدیریت کند.

اگر دقت کرده باشیم ساختار تکنولوژی به سمتی می‌رود تا سطوح مختلف زندگی ما را مدیریت کند. مثلا در شبکه‌‌های اجتماعی ساختارهایی ایجاد شده که مواردی که ما بیشتر لایک کردیم و یا علاقه عموم مردم است را به ما بیشتر نمایش بدهند تا وقت بیشتری در این شبکه‌ها بگذرانیم.

اما موضوع مهم این است که اگر بخواهیم تبدیل به یک فرد موفق شویم باید آگاهانه مسیر بهتری را انتخاب کنیم و کاملا مدیریت شده از این تکنولوژی‌‌های روز دنیا استفاده کنیم.

فایل های تصویری و صوتی ماتریکس تکنولوژی چیست؟

فایل تصویری ماتریکس تکنولوژی چیست؟ ویدئو

مدت زمان: 12:56 دقیقه | حجم 225 مگابایت

فایل صوتی ماتریکس تکنولوژی چیست؟ فایل صوتی

مدت زمان: 12:56 دقیقه | حجم: 18 مگابایت

بهترین راه برای خارج شدن از ماتریکس تکنولوژی این است که بتوانیم آگاهانه از تکنولوژی استفاده کنیم. یعنی تا جایی که می‌‌توانیم از شبکه‌های اجتماعی جهت پیشبرد اهدافمون مانند آموزش دیدن و یا پیشرفت کسب و کارمون استفاده کنیم. یا حداقل آگاهانه تلاش کنیم در گروه‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، واتساپ و … و در صفحات مختلف اینستاگرام به دنبال اتلاف وقت یا دریافت اخبارهای منفی نباشیم.

بنابراین برای پیشرفت در زندگی بهتر است تا جایی که می‌توانیم استفاده از شبکه‌های اجتماعی را کم کنیم و فقط در جهت بهبود کسب و کار خودمان از آنها استفاده کنیم. صفحات و گروه‌‌هایی را داشته باشیم که به ما حس خوب می‌دهند و نه اینکه با اخبارهای منفی و پخش تصاویر و فیلم‌ها و متن‌های غمناک احساس ما را بد کنند.

اقدام عملی

عزیز دلم همین الان برای زندگی خودت تصمیم بگیر و اگر میخواهی در تمام حوزه‌های سلامتی، روابط و ثروت به یک فرد موفق تبدیل شوی، اولین قدم، کنترل ورودی‌‌های ذهن ماست که در ویدئوی چگونه ورودی‌‌های ذهنمان را کنترل کنیم نیز به آن اشاره شده است. پس همین امروز از گروه‌هایی که در آنها عضو هستی و احساس تو زا حتی برای لحظه‌ای بد می‌کنند، خارج بشو و صفحاتی را هم که احساست را بد می‌‌کنند، آنفالو کن تا به خدا و جهان اثبات کنی که تصمیم تو برای تغییر قطعیست. 

مطمئن باش جهان به درخواست تو پاسخ میدهد و  این اقدام زندگی تو را هر لحظه بهتر و بهتر می‌کند و احساس خوب بیشتری برای تو ایجاد می‌کند.

 یادت باشد تغییرات بزرگ زمانی اتفاق می‌افتد که کارهای کوچکی را بصورت مداوم تکرار و تکرار کنی.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما
×