اگر وابسته شدی از دستش دادی!

وابستگی به هر فرد یا هر چیز دیگری باعث از دست دادن آن می‌‌شود. چون براساس قوانین جهان هستی، اگر ما به کسی وابسته شویم یعنی برای خدا شریک قرار داریم. 

وابستگی به جنس مخالف، وابستگی به پول، وابستگی به رئیس، وابستگی به فرزند، وابستگی به فلان قانون و در یک کلام وابستگی به هر عامل بیرونی غیر از خدا، نوعی شرک محسوب می‌شود. این شرک‌های مخفی ما را از مسیر الهی یکتاپرستی دور می‌کند و باعث نرسیدن به خواسته‌‌ها می‌شود.

همانطور که می‌دانیم، شرک یکی از بزرگترین گناهانی است که قرآن به آن اشاره کرده و حتی حضرت ابراهیم وقتی وابسته‌‌ اسماعیل شد، خداوند به او دستور قربانی کردن را داد. ما باید آگاهانه تلاش کنیم تا شرک‌‌های مخفی وجودمان را حذف و یا به حداقل برسانیم. 

فایل های تصویری و صوتی اگر وابسته شدی از دستش دادی

فایل تصویری اگر وابسته شدی از دستش دادی ویدئو

مدت زمان: 3:38 دقیقه | حجم 61 مگابایت

فایل صوتی اگر وابسته شدی از دستش دادی فایل صوتی

مدت زمان: 03:38 دقیقه | حجم: 5 مگابایت

شما می‌توانید برای بهبود باورهای روابط به دوره “باورهای مهم در حوزه روابط” مراجعه کنید و بصورت اختصاصی باورهای خودتان را بهبود دهید. این دوره با نشان دادن الگوهای مناسب و فایل‌های مشاوره متفاوت باعث پیشرفت در روابط عاشقانه و اجتماعی شما می‌شود. 

یکی از راه‌های ایجاد باورهای مناسب، استفاده از فایل‌های سابلیمینال است. برای بهبود باورهای خودتان همچنین می‌توانید از فایل‌های سابلیمینال حوزه روابط نیز استفاده کنید که تاثیرات فوق‌العاده‌ای در زندگی افرادی داشته است که از این فایل‌‌ها استفاده کرده‌‌اند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما