فایل‌های سابلیمینال سلامتی

فایل‌های سابلیمینال سلامتی، باورهای حوزه سلامتی رو مورد هدف قرار می‌دهند که افرادی که از این فایل‌ها استفاده کردند تجربیات فوق‌العاده‌‌ای در بهبود سریع بیماری خود داشتند.

سابلیمینال، مجموعه‌ای از فایل‌های صوتی نام دارد که بوسیله‌ی علم صدابرداری و تلفیق برخی از تکنیک‌های هیپنوتیزم تولید می‌شوند. چیزی که در این مجموعه فایل‌های صوتی وجود دارد، پیام‌هایی مخفی هستند که توانایی اثرگذاری بر ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما را دارند و برای برنامه‌ریزی به منظور تغییرات برخی الگوهای ذهنی و جسمی، مفید هستند. موضوعی که در این بین بسیار جذاب است، وجود پیام‌هایی در این فایل‌ها بوده، که تنها برای ضمیر ناخودآگاه ما قابل درک هستند. در واقع تهیه‌ی این فایل‌های صوتی به شکلی است که بتوانند به ذهن ما جهت دهند. اگر بخواهیم دقیقتر اشاره کنیم، در واقع این عناصر سبب می‌گردند تا از ذهن و درون ما، فرکانس‌هایی در جهت جذب و دریافت نعمت‌ها و خواسته‌ها در زندگی فردی و اجتماعی ما ارسال گردد.

فایلهای سابلیمینال سلامتی

فایل سابلیمینال سلامتی - شماره ۱ فایل صوتی

مدت زمان: ۸:۱۳ دقیقه | حجم ۱۱ مگابایت

فایل سابلیمینال سلامتی - شماره ۲ فایل صوتی

مدت زمان:۳۳:۳۳ دقیقه | حجم: ۴۸ مگابایت

فایل سابلیمینال سلامتی - شماره ۳ فایل صوتی

مدت زمان:۳۳:۳۳ دقیقه | حجم: ۴۸ مگابایت

 

ما در دوره “فرکانس جذب سلامتی” بصورت تخصصی و قدم به قدم به شما یاد می‌دهیم که چگونه باورهای الهی برای جذب سلامتی ایجاد کنید تا بتوانید فرکانس‌‌های سلامتی خودتان را تنظیم کنید و وارد مدار سلامتی دائمی و کامل شوید.

 

در بدن هر یک از ما، نیروهایی وجود دارند که مسئول تعادل، حیات و سلامتی هستند. این را به خوبی می‌دانیم که هدف بدن ما زنده ماندن و همچنین سلامت ماندن است. زندگی هر انسان از لحظه تپش قلب آغاز شده و چشمه‌ی حیات درون ما جریان یافته است. بدون شک برای حفظ این سلامتی و یا بازگشت به سلامت کامل، تفکری نادرست وجود دارد که باید مبالغ هنگفتی را خرج نماییم. اما چیزی که لازم است بدانیم، این موضوع است که استفاده از فایل سابلیمینال سلامتی بسیار پرکاربرد بوده و افراد زیادی توانستند از این فایل به خوبی استفاده نمایند و نتایج قابل توجهی نیز دریافت کنند.

با استفاده از هیپنوتیزم و تکنولوژی‌های قدرتمند صوتی که درون فایل سابلیمینال سلامتی استفاده شده است، سرعت امواج مغزی ما را پایین آورده و تلقین پذیری ما بیشتر می‌شود. در این حالت، جملات تاکیدی در خصوص سلامتی، قدرت سیستم ایمنی و بدن به صورت سابلیمینال وارد ناخودآگاه ما می‌شود. زمانی که این باورهای جدید تاثیر خود را بر روی ناخودآگاه ما گذاشتند، ناخودآگاهمان تمام توانش را برای تغییر وضعیت سلامتی ما به کار گرفته و فرآیند بهبود بیماری را سریع‌تر و کامل‌تر انجام می‌دهد. علاوه بر این، فرکانس‌های قدرتمندی که در این فایل‌ها استفاده شده‌اند، به همراه ریلکسیشنی که تجربه می‌کنیم، این فرصت را به بدنمان می‌دهند که خود بدن، خودش رو ترمیم نماید.

این را باید بدانیم که بدن ما آگاهی بسیار قدرتمندی داشته و همواره به دنبال تعادل است. درست مانند شاخه‌ی تر و زنده‌ی یک درخت که اگر کشیده شود، خم می‌شود و اگر رها شود، دورباره به حالت نخست خود باز می‌گردد. جسم ما نیز زمانی که از فشار و استرس رهایی یابد، به حالت طبیعی خود باز می‌گردد.

 

اهداف موجود در فایل های سابلیمینال سلامتی

  •  کمک به درمان بیماری با ذهن
  • بازگشت تعادل و سلامتی به تک تک سیستم های بدن
  • ورود انرژی تازه در تمام سلول‌ها و مولکول‌ها
  • تلقین‌درمانی با کمک ناخودآگاه
  • ورود شادی و نشاط ابدی
  • درمان بیماری با تلقین

چند نکته

  1. فایل‌‌های سابلیمینال بهتر است با هندزفری گوش داده شوند. البته الزامی وجود ندارد و شما می‌‌توانید از این فایل‌‌ها در محیط کارتان و یا هنگام انجام هر کاری در خانه استفاده کنید.
  2. در صورت استفاده از هندزفری از سعی کنید میزان صدای هندزفری خود را در کمتر از 50 درصد قرار دهید.
  3. بهترین زمان برای گوش دادن به این فایل‌های سابلیمینال، قبل از خواب می‌باشد (یعنی سعی کنید با این آهنگ‌ها به خواب بروید)
  4. سعی کنید بصورت تمرکزی بر روی باورهای یک حوزه کار کنید یعنی مثلا در روز فقط فایل سابلیمینال در حوزه سلامتی رو گوش کنید چون باعث تمرکز لیزری می‌شود و اثرات بهتری دارد.

شما می‌توانید برای درک بهتر و توضیحات جامع‌تر در خصوص فایل‌های سابلیمینال، به مقاله “سابلیمینال چیست؟” مراجعه نمایید.

ما در بنیاد موفقیت دکتر محمدزاده علاوه بر فایل‌‌های حوزه سلامتی، فایل‌‌های متعدد سابلیمینال در حوزه‌های مختلف مانند روابط، سلامتی و عزت نفس تولید کرده‌ایم که شما می‌توانید از آن‌ها در زندگی خود بهره ببرید و تاثیرات فو‌‌ق‌العاده‌‌ی آنرا وارد زندگیتان کنید. مطمئن باشید این فایل‌ها باورهای موجود در ناخودآگاه شما را تغییر می‌دهند و شما را به مسیرها و کارهایی هدایت می‌کنند که با عمل به اون کارها‌، تجربیات فوق‌العاده‌ای در آن حوزه‌‌ی خاص تجربه خواهید کرد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما
×