فایل‌های سابلیمینال روابط

فایل‌های سابلیمینال روابط به ما کمک می‌کنند که با تغییر باورهای قلبیمان، روابط بهتری را در تمامی حوزه‌ها تجربه کنیم.

سابلیمینال، مجموعه‌ای از فایل‌های صوتی نام دارد که بوسیله‌ی علم صدابرداری و تلفیق برخی از تکنیک‌های هیپنوتیزم تولید می‌شوند. چیزی که در این مجموعه فایل‌های صوتی وجود دارد، پیام‌هایی مخفی هستند که توانایی اثرگذاری بر ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما را دارند و برای برنامه‌ریزی به منظور ایجاد تغییرات برخی الگوهای ذهنی و جسمی، مفید هستند. چیزی که در این بین بسیار جذاب است، وجود پیام‌هایی در این فایل‌ها بوده، که تنها بر روی ضمیر ناخودآگاه ما قابل درک هستند. در واقع تهیه‌ی این فایل‌های صوتی به شکلی است که بتوانند به ذهن ما جهت دهند. اگر بخواهیم دقیقتر اشاره کنیم، در واقع این عناصر سبب می‌گردند تا از ذهن و درون ما، فرکانس‌هایی در جهت جذب و دریافت نعمت‌ها و خواسته‌ها در زندگی فردی و اجتماعی ما ارسال گردد.

فایلهای سابلیمینال روابط

فایل سابلیمینال روابط عاشقانه فایل صوتی

مدت زمان: 33 دقیقه | حجم 48 مگابایت

فایل سابلیمینال جذب روابط عاطفی فایل صوتی

مدت زمان: 33 دقیقه | حجم 48 مگابایت

 

در اغلب موارد، ما درک درستی از نیازهای خود در روابطمان نداشته و این را می‌دانیم که در روابط برخی نیازهای ما پاسخ داده می‌شوند، اما این موضوع که کدام‌ یک برای ما ارجحیت دارد، بسیار چالش برانگیز بوده و به اعماق روانی، روحی ما باز

علاقه‌مندی به شخص مقابل در روابط، چیز عجیب و غریبی نیست. کافیست هرگاه توجه و تمرکزمان به سمت واکاوی نکات منفی شخص مقابل جلب گردید، سریعا تمرکز و توجه خود را به سمت نکات مثبت و زیبایی‌های شخص مقابل جلب کنیم که این موضوع سبب کسب رفتار و باوری مثبت و عمیق در روابط می‌شود.

در بحث روابط مورد دیگری نیز تحت عنوان تعهد و وفاداری مطرح می‌گردد . فردی که متعهد و وفادار است توانایی جذب عشق و از آن مهمتر، توانایی عاشق شدن را دارد.

همچنین می‌توانیم در موضوع روابط، بحث دیگری را مطرح نماییم. چیزی که در بسیاری از افراد دیده می‌شود و حتی ممکن است از عاشق شدن دیگران نیز دچار تعجب شویم. بحث عشق ورزیدن به شخصی که ممکن است نقص‌ها و یا نکات نازیبایی داشته باشد.

کاری که می‌توان در جهت قرار دادن توجه بر روی نکات مثبت و زیبایی‌‌ها انجام داد، گوش سپردن به جملات تاکیدی نهفته شده در فایل سابلیمینال است که در آن به این طرز تفکر و ایجاد و تثبیت این توجه و تمرکز در ناخودآگاه تاکید گردیده است. تصور اشتباهی که در بسیاری از ما دیده می‌شود، این است که فکر می‌کنیم شخص مقابل، حتما باید از لحاظ ویژگی‌های مثبت در سطح بالایی باشد تا بتوانیم به او عشق بورزیم. مشکل اساسی این نگاه نادرست، ندیدن و توجیه نقص‌ها و ویژگی‌های ناشایست خودمان و همچنین توقع عدم وجود همین ویژگی‌ها در طرف مقابل است.

به منظور اصلاح این باورهای نادرست و اشتباه و بسیاری از اشتباهاتی که در روابط خود داریم، عبارات تاکیدی در این فایل‌های سابلیمینال وجود دارد، که بر ناخودآگاه ما اثرگذار بوده و به اصلاح این باورها می‌پردازد. این عبارات تاکیدی سبب می‌شود تا بنیان‌های عشق در زندگی ما مستحکم‌تر شود. گوش سپردن به این فایل‌های سابلیمینال در حوزه روابط، میزان علاقه و تعهد را نسبت به شخص مقابل افزایش داده و او را به سمت داشتن رابطه‌ای زیباتر و عمیق‌تر هدایت می‌نماید. همچنین این فایل سابلیمینال سبب جاری شدن عشق و محبت در زندگی ما شده و ما را به منشا عشق و خالق تمام محبت‌ها و مهربانی‌ها، یعنی خداوند متعال نزدیک می‌کند.

 

 

اهداف موجود در فایل سابلیمینال روابط

  • افزایش عشق و علاقه در رابطه
  • کمک به افزایش میزان تعهد و وفاداری در روابط
  • تغییر فرکانس های جذبی شما در خصوص تعهد و وفاداری و میزان عشق فرد مقابل در رابطه
  • کمک به جذب توجه و محبت بیشتر در رابطه

چند نکته

  1. فایل‌‌های سابلیمینال بهتر است با هندزفری گوش داده شوند. البته الزامی وجود ندارد و شما می‌‌توانید از این فایل‌‌ها در محیط کارتان و یا هنگام انجام هر کاری در خانه استفاده کنید.
  2. در صورت استفاده از هندزفری از سعی کنید میزان صدای هندزفری خود را در کمتر از 50 درصد قرار دهید.
  3. بهترین زمان برای گوش دادن به این فایل‌های سابلیمینال، قبل از خواب می‌باشد (یعنی سعی کنید با این آهنگ‌ها به خواب بروید)
  4. سعی کنید بصورت تمرکزی بر روی باورهای یک حوزه کار کنید یعنی مثلا در روز فقط فایل سابلیمینال در حوزه روابط رو گوش کنید چون باعث تمرکز لیزری می‌شود و اثرات بهتری دارد.

شما می‌توانید برای درک بهتر و توضیحات جامع‌تر در خصوص فایل‌های سابلیمینال، به مقاله “سابلیمینال چیست؟” مراجعه نمایید.

ما در بنیاد موفقیت دکتر محمدزاده علاوه بر فایل‌‌های حوزه روابط، فایل‌‌های متعدد سابلیمینال در حوزه‌های مختلف مانند ثروت، سلامتی و عزت نفس تولید کرده‌ایم که شما می‌توانید از آن‌ها در زندگی خود بهره ببرید و تاثیرات فو‌‌ق‌العاده‌‌ی آنرا وارد زندگیتان کنید. مطمئن باشید این فایل‌ها باورهای موجود در ناخودآگاه شما را تغییر می‌دهند و شما را به مسیرها و کارهایی هدایت می‌کنند که با عمل به اون الهامات و کارها‌، تجربیات فوق‌العاده‌ای در آن حوزه‌‌ی خاص تجربه خواهید کرد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما
×