برای خیلی از افراد سوال است که چه کارهایی انجام دهیم تا کمتر وابسته شویم و یا اصلا وابسته نشویم؟

ما باید بدانیم که وابستگی باعث می‌شود ما با احساسات خود تصمیم بگیریم و عقل را کنار بگذاریم. تصمیماتی که براساس احساسات، عواطف و وابستگی گرفته می‌شود مسلما تصمیماتی نادرست هستند و ما را به بیراهه می‌برند. 

بهترین ساختاری که بتوانیم جلوی وابستگی را بگیریم این است که مدام شخصیت و رفتار خود را تحلیل کنیم و در جهت توسعه فردی گام برداریم. یعنی مدام به فکر پیشرفت باشیم تا در دام وابستگی گرفتار نشویم.

در این مسیر می‌توانیم از یک شخص سومی نیز استفاده کنیم تا او نیز رفتارهای ما را تحلیل کند و در صورتی که بیراهه رفتیم به ما هشدار دهد. 

مطالعه مقاله‌ “چگونه در یک رابطه وابستگی و ترس از دست دادن نداشته باشیم؟” کمک شایانی جهت افزایش آگاهی در مورد وابستگی می‌کند. 

فایل های تصویری و صوتی چکار کنم که وابسته نشم؟

فایل تصویری چکار کنم که وابسته نشم؟ ویدئو

مدت زمان: 2:39 دقیقه | حجم 44 مگابایت

فایل صوتی چکار کنم که وابسته نشم؟ فایل صوتی

مدت زمان: 02:38 دقیقه | حجم: 3 مگابایت

شما می‌توانید برای بهبود باورهای روابط به دوره “باورهای مهم در حوزه روابط” مراجعه کنید و بصورت اختصاصی باورهای خودتان را بهبود دهید. این دوره با نشان دادن الگوهای مناسب و فایل‌های مشاوره متفاوت باعث پیشرفت در روابط عاشقانه و اجتماعی شما می‌شود. 

یکی از راه‌های ایجاد باورهای مناسب، استفاده از فایل‌های سابلیمینال است. برای بهبود باورهای خودتان همچنین می‌توانید از فایل‌های سابلیمینال حوزه روابط نیز استفاده کنید که تاثیرات فوق‌العاده‌ای در زندگی افرادی داشته است که از این فایل‌‌ها استفاده کرده‌‌اند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاه ها بسته شده است

پیشنهاد ما به شما