معرفی کتاب درخت زندگی

برای پاسخگویی به سوالات متعدد دوستان عزیز در مورد کتاب درخت زندگی، مصاحبه‌ای را با خانم فرزانه خزاعی (نویسنده کتاب) انجام دادیم. در این مصاحبه تلاش کردیم شما را با محتویات فوق‌العاده کتاب و سرفصل‌های آن آشنا کنیم.

از ایشان در مورد دلیل اینکه چرا به جای رشته تحصیلی اصلیشان به سراغ نویسندگی رفتند سوال کردیم که جواب بسیار جالبی دادند.

جالبه که ایشان شعرهای فراوانی می‌گفتند و در جشنواره‌‌های بسیاری جایزه‌‌ گرفته بودند و علاقه بسیاری به شعر و نویسندگی دارند.

خانم خزاعی نشانه‌های بسیار زیبایی در شروع و پایان نوشتن کتاب از دوستانشان گرفتند که شنیدن این نشانه‌‌ها واقعا هر انسانی را به وجد می‌آورد. نشانه‌هایی مانند زنگ زدن یک دوست قدیمی که اصلا اطلاعی از نوشتن کتاب نداشتند و یا دیدن ستاره‌های دنباله‌‌دار یا مقایسه‌ی نوشته‌های کتاب ایشان با نوشته‌های پائولوکوئلیو (نویسنده‌ی کتاب کیمیاگر) توسط یک نفر از دوستانشان و چند نشانه‌ی دیگر که واقعا زیبا و فوق‌العاده بود.

این کتاب برای همه‌ی افراد جامعه و سنین بالای ۱۴-۱۵ سال می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. کتاب در فضایی داستانی به توصیف و بیان قوانین جهان هستی پرداخته است که فهم مطالب را برای عموم راحت می‌کند. چون در این کتاب شخصیت روشن (سنجاب) شبیه به اکثریت ماست و ما در هر لحظه می‌‌توانیم خودمان را در جایگاه روشن بگذاریم و از آموزه‌‌های بلوط دانا در زندگی خودمان بهره ببریم.

فصل‌های کتاب هم توسط ایشان بطور خلاصه توضیح داده شدند که می‌توانید با آگاهی بهتر و عالی‌‌تری کتاب را از سایت ما تهیه کنید و تجربه‌ای متفاوت از کتابخوانی را داشته باشید.

فایل های تصویری و صوتی کتاب درخت زندگی

فایل تصویری معرفی کتاب درخت زندگی ویدئو

مدت زمان: ۲۹:۳۲ دقیقه | حجم ۵۱۴ مگابایت

فایل صوتی معرفی کتاب درخت زندگی فایل صوتی

مدت زمان: ۲۹:۳۲ دقیقه | حجم: ۴۲ مگابایت

نحوه‌ی تهیه کتاب:

برای تهیه کتاب می‌توانید به صفحه‌ی فروش کتاب درخت زندگی در سایت ما مراجعه کنید و این کتاب را تهیه کنید و از آموزه‌های بسیار فوق‌العاده‌‌ی آن استفاده کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما
×