رونالدو رکورد علی دایی رو هم شکوند!

علی دایی سال‌‌ها به عنوان فردی که بیشترین گل ملی را دارد در جهان مطرح بوده و هست. رونالدو بعد از سال‌ها این رکورد را شکست گرچه او رکوردهای بسیاری را شکسته است. 

دلیل موفقیت فردی مثل رونالدو، تلاش ذهنی و جسمی بسیار اوست. چون خود او می‌گوید زمانی که دیگران در حال استراحت هستند، او تمرین می‌کند. در محیط خانه خود محلی برای تمرین قرار داده است تا بتواند خودش را در بهترین شرایط فیزیکی و ذهنی قرار دهد. 

شرح کامل زندگینامه‌ی او را می‌توانید در بخش زندگینامه‌ی افراد موفق مطالعه کنید.

دقت کنید که تلاش ذهنی در کنار تلاش فیزیکی می‌آید، چون هر کدام به تنهایی نمی‌توانند ما را به سادگی به موفقیت برسانند. پس ما برای رسیدن به هر هدفی باید ابتدا تلاش ذهنی آگاهانه انجام دهیم و باورهای عالی بسازیم و سپس در جهت رسیدن به اهدافمان، گام‌‌های عملی برداریم. 

یعنی اگر فقط تلاش فیزیکی انجام دهیم، کافی نیست و همچنین اگر فقط تلاش ذهنی (مثلا جملات تاکیدی بگوییم) انجام دهیم، به تنهایی کافی نیست. چون هر دو مکمل هم هستند و حتی می‌توان گفت تلاش ذهنی مهمتر از تلاش فیزیکی است.

قانون جهان هستی به ما می‌گوید که باید ابتدا باورهای عالی در مورد آن خواسته بسازیم (مثلا استفاده از جملات تاکیدی، منطقی سازی ذهن، تجسم و …)، سپس به کارها و ایده‌‌هایی هدایت می‌‌شویم که با عمل به آن‌ها، به موفقیت‌‌های روز افزون می‌رسیم. 

فایل های تصویری و صوتی رونالدو رکورد علی دایی رو هم شکوند!

فایل تصویری رونالدو رکورد علی دایی رو هم شکوند! ویدئو

مدت زمان: 9:57 دقیقه | حجم 166 مگابایت

فایل صوتی رونالدو رکورد علی دایی رو هم شکوند! فایل صوتی

مدت زمان: 9:57 دقیقه | حجم: 14 مگابایت

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما
×