جمله‌ای که خیلی از افراد تکرارش میکنند: “عشق هم عشق‌‌های قدیم”

باورهای مخرب در حوزه روابط بسیار زیاد هستند که متاسفانه توسط جامعه و اطرافیان ما خیلی تکرار می‌شوند مانند:

  1. عشق واقعی وجود ندارد
  2. همسر خوب پیدا نمی‌شود
  3. هرکس وارد زندگی من می‌‌شود، خیانت می‌کند
  4. پسر خوب یا دختر خوب کم است
  5. روابط عاشقانه دائمی کم است
  6. و …

همه‌ی این باورها ما را ۱۰۰٪ به روابط خوبی هدایت نمی‌کند چون خدا و سیستمی که برای این جهان قرار داده است براساس قوانین عمل میکند و نه بر اساس احساسات ما!

فایل تصویری و صوتی عشق دیگه وجود نداره!

فایل تصویری عشق دیگه وجود نداره! ویدئو

مدت زمان: 3:51 دقیقه | حجم 68 مگابایت

فایل صوتی عشق دیگه وجود نداره! فایل صوتی

مدت زمان:3:51 دقیقه | حجم: 5 مگابایت

ما اگر طبق قوانین الهی، باورهای قلبی خوبی ایجاد کنیم، جهان لاجرم تجربه‌های فوق‌العاده‌ای وارد زندگی ما می‌کند. چون ما می‌‌دانیم که جهان بیرون نمودی از باورهای درون ماست یا به عبارت دیگر انسان ماشین اثبات باورهای خود است.

بنابراین برای تجربه‌ی روابط عالی، اولین قدم کنترل ورودی‌های ذهن است تا بتوانیم آگاهانه باورهای الهی در حوزه روابط ایجاد کنیم. یعنی بجای اینکه به حرف‌های اطرافیان و جامعه توجه کنیم، به ذهنمان افرادی را نشان دهیم که روابط عاشقانه عالی دارند و تجربه‌های فوق‌العاده‌ای داشتند. چون یکی از راه‌های ایجاد باور قلبی، منطق است و منطقی شدن ذهن با مثال‌ها و الگوها اتفاق می‌افتد.

همچنین شما می‌توانید برای بهبود باورهای روابطتان به دوره “باورهای مهم در حوزه روابط” مراجعه کنید و باورهایتان را بصورت اختصاصی بهبود دهید. این دوره با نشان دادن الگوهای مناسب و فایل‌های مشاوره متفاوت و عالی باعث پیشرفت در روابط عاشقانه و اجتماعی شما می‌شود. شما پس از استفاده از این دوره تجربه‌های فوق‌العاده‌ای در روابطتان خواهید داشت.

علاوه بر این یکی از راه‌های ایجاد باورهای مناسب، استفاده از فایل‌های سابلیمینال است. ما بهترین فایل‌های سابلیمینال را برای شما آماده کرده‌ایم تا بتوانید باورهای خودتان را به سادگی بهبود دهید. فایل‌های سابلیمینال حوزه روابط نمونه‌ای از این فایل‌ها هستند که شما می‌‌توانید از آن‌ها استفاده کنید چون این فایل‌ها تاثیرات فوق‌العاده‌ای در زندگی افرادی داشته است که از آن‌ها استفاده کرده‌‌اند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما
×