فایل‌های سابلیمینال عزت نفس و باور لیاقت

فایل‌های سابلیمینال عزت نفس جهت بهبود باورهای لیاقت، عزت نفس و اعتماد بنفس شما طراحی شده‌اند تا ناخودآگاه شما را مورد هدف قرار دهد و اتفاقات عالی وارد زندگی شما کند.

سابلیمینال، مجموعه‌ای از فایل‌های صوتی نام دارد که بوسیله‌ی علم صدابرداری و تلفیق برخی از تکنیک‌های هیپنوتیزم تولید می‌شوند. چیزی که در این مجموعه فایل‌های صوتی وجود دارد، پیام‌هایی مخفی هستند که توانایی اثرگذاری بر ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما را دارند و برای برنامه‌ریزی به منظور ایجاد تغییرات برخی الگوهای ذهنی و جسمی، مفید هستند. چیزی که در این بین بسیار جذاب است، وجود پیام‌هایی در این فایل‌ها بوده، که تنها بر روی ضمیر ناخودآگاه ما قابل درک هستند. در واقع تهیه‌ی این فایل‌های صوتی به شکلی است که بتوانند به ذهن ما جهت دهند. اگر بخواهیم دقیقتر اشاره کنیم، در واقع این عناصر سبب می‌گردند تا از ذهن و درون ما، فرکانس‌هایی در جهت جذب و دریافت نعمت‌ها و خواسته‌ها در زندگی فردی و اجتماعی ما ارسال گردد.

فایلهای سابلیمینال عزت نفس و باور لیاقت

فایل سابلیمینال عزت نفس و باور لیاقت فایل صوتی

مدت زمان: ۳۳:۳۳ دقیقه | حجم ۴۸ مگابایت

باور احساس لیاقت یکی از مهمترین و اساسی‌‌ترین باورها در تمامی حوزه‌های ثروت، روابط، سلامتی و معنویت است. چون این باور ناشی از شرایط خانوادگی و اجتماعی ما می‌باشد که معمولا آسیب دیده است. به عنوان مثال، اگر روابط خوب می‌خواهیم باید باور لیاقت داشتن روابط عالی را در زندگی خود پرورش دهیم و بگوییم که من لایق تجربه‌‌های عالی در روابط هستم. این باور در حوزه‌ی عزت نفس تعریف می‌شود چون فردی که عزت نفس بالایی دارد خودش را لایق داشتن نعمت‌های الهی می‌داند و مطمئن است که خداوند او را در مسیر به بهترین راه هدایت می‌‌کند و در کنار اوست.

 

اهداف موجود در فایل سابلیمینال عزت نفس:

  • بهبود باور احساس لیاقت
  • افزایش عزت نفس
  • جذب رفتارهای مناسب از اطرافیان
  • جذب نعمت‌های الهی

چند نکته:

  1. فایل‌‌های سابلیمینال بهتر است با هندزفری گوش داده شوند. البته الزامی وجود ندارد و شما می‌‌توانید از این فایل‌‌ها در محیط کارتان و یا هنگام انجام هر کاری در خانه استفاده کنید.
  2. در صورت استفاده از هندزفری از سعی کنید میزان صدای هندزفری خود را در کمتر از 50 درصد قرار دهید.
  3. بهترین زمان برای گوش دادن به این فایل‌های سابلیمینال، قبل از خواب می‌باشد (یعنی سعی کنید با این آهنگ‌ها به خواب بروید)
  4. سعی کنید بصورت تمرکزی بر روی باورهای یک حوزه کار کنید یعنی مثلا در روز فقط فایل سابلیمینال در حوزه عزت نفس رو گوش کنید چون باعث تمرکز لیزری می‌شود و اثرات بهتری دارد.

شما می‌توانید برای درک بهتر و توضیحات جامع‌تر در خصوص فایل‌های سابلیمینال، به مقاله “سابلیمینال چیست؟” مراجعه نمایید.

ما در بنیاد موفقیت دکتر محمدزاده علاوه بر این فایل‌‌های حوزه عزت نفس، فایل‌‌های متعدد سابلیمینال در حوزه‌های مختلف مانند روابط و سلامتی تولید کرده‌ایم که شما می‌توانید از آن‌ها در زندگی خود بهره ببرید و تاثیرات فو‌‌ق‌العاده‌‌ی آنرا وارد زندگیتان کنید. مطمئن باشید این فایل‌ها باورهای موجود در ناخودآگاه شما را تغییر می‌دهند و شما را به مسیرها و کارهایی هدایت می‌کنند که با عمل به اون الهامات و کارها‌، تجربیات فوق‌العاده‌ای در آن حوزه‌‌ی خاص تجربه خواهید کرد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما
×