داستانی تکان دهنده از ایمان حقیقی یک مادر

در این داستان به توضیح اتفاقی تکان‌‌هنده می‌پردازیم که یک مادر توانسته در یک حادثه بسیار سخت کنترل ذهن انجام دهد و معجزه وارد زندگی خودش کند.

ایمان چیزی نیست که انسان صرفاً با کلام به آن اذعان نماید بلکه ایمان واقعی باید در عمل به اثبات برسد. گاهی ممکن است در زندگی افراد با توجه به ظرفیت وجودیشان شرایطی پیش بیاید که حفظ کردن و نشان دادن ایمان بسیار دشوار است اما بیشترین رشدها و تغییرات برای انسان‌ها، به شرط کنترل ذهن و قلب، در خلال همین تضادها پیش خواهد آمد. 
فایل زیر در مورد داستان بانوی مؤمنی است که با تضاد بسیار سختی مواجه می‌‌شود ولی می‌بینیم که ایشان چگونه با ایمان و تکیه به نیروی لایزال خداوند، کنترل ذهن و احساس قربانی شدن، استفاده مناسب از قدرت کلام، درد و دل نکردن با هیچکس و توجه به زیبایی ها و تحسین آنها به نتیجه دلخواهش به لطف خداوند دست می‌یابد و از این امتحان سربلند بیرون می‌آید. 
ما نیز باید چنین رفتارهایی را سرمشق زندگی خویش قرار دهیم و سعی کنیم که در بطن شرایط زندگی ذره ذره ایمان داشتن را تمرین نماییم چون بی‌شک هر اتفاقی در زندگی درسی به خصوص برای ماست و هر لحظه باید با تامل بنگریم که در این اتفاق چه تمرینی ما را به سمت خداوند و حقیقت وجودیمان نزدیک‌تر می‌نماید و هر لحظه را غنیمتی گرانبها برای رشد بدانیم و به خاطر بسپاریم که ما جز برای هدف ترقی روحی و طی مراتب بالاتر وجودی، پیش از بازگشت به سمت خداوند، به این جهان نیامده‌ایم. 
دانلود فایل‌ صوتی داستانی تکان دهنده از ایمان حقیقی یک مادر

فایل صوتی داستانی تکان دهنده از ایمان حقیقی یک مادر فایل صوتی

مدت زمان: 11:47 دقیقه | حجم: 17 مگابایت

مساله احساس قربانی شدن را در یکی از جلسات دوره فوق العاده ” دکترای عزت نفس بگیرید” بصورت شفاف و کامل توضیح دادیم که می‌توانید با مراجعه به آن دوره از سایر مولفه‌های مهم در حوزه عزت نفس بهره ببرید.

بارش نور بر دلهایتان

 در پناه لطف بیکران حق باشید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما
×