وبلاگ

زندگینامه کوین ترودو مولتی میلیاردر خودساخته

کوین ترودو شخصی میلیاردر است که توانسته به خوبی از پس مشکلات زندگی برآمده و فقر و سختی را پشت سر بگذارد و امروزه به عنوان یک شخص موفق از ایشان یاد شود. زندگینامه جذاب ایشان همراه با نکات مهم مسیر موفقیت ایشان در این مقاله درج گردیده است.

 

دوستان عزیز،
ما در بنیاد موفقیت دکتر محمدزاده زندگینامه فوق العاده جالب کوین ترودو را به صورت کاملا ابتکاری و برای درک بهتر شما خواننده عزیز به شکل پرسش و پاسخ درآورده ایم. با ما همراه باشید.

کوین ترودو  لطفا خودتان را معرفی نمایید؟

کوین ترودو هستم، متولد ۶فوریه ۱۹۶۳ در شهر لین ماساچوست آمریکا که به عنوان یک کارآفرین ثروتمند، تاجر و نویسنده کتاب به شهرت رسیده‌ام.

تحصیلات شما چقدر هست و در کجا درس خواندید؟ درس‌خوان و زرنگ بودید؟

از همان کودکی به درس علاقه بسیاری داشتم و زیاد مطالعه می‌کردم به همین دلیل از نظر ذهنی از هم سن و سال‌های خودم بهتر بودم و در سال ۱۹۸۱ به عنوان شاگرد برتر مدرسه معرفی شدم. دوران دبیرستان را در دبیرستان سن مری سپری کردم.

پس با این حساب باید در یک دانشگاه معتبر نیز تحصیلات را ادامه داده باشید آقای کوین ترودو ؟

خیر، پس از اتمام مقطع دبیرستان، متوجه شدم ادامه تحصیل باعث کسب موفقیت و ثروتی که در آرزویش بودم نمی‌شود. به همین دلیل دست از ادامه تحصیل برداشتم و با تعدادی از دوستانم، مشغول به دست فروشی و پس از آن خرید و فروش خودرو و کسب درآمد از این طریق شدیم.

لطفا توضیحی در مورد خانوادتون بدهید؟

من در بدترین شرایط ممکن بدنیا آمدم. والدین بدسرپرست داشتم. آن‌ها مرا پس از چند سال به بانو و آقای تردو دادند. پدرم رابرت ترودو یک جوشکار بود. خرج خانواده ما از یک مغازه کوچک جوشکاری تامین می‌شد. ما وضع مالی خوبی نداشتیم.

کوین ترودو خانواده کنونی شما چطور؟ ازدواج کردید؟

بله، من در سال ۲۰۰۸ با ناتالی بَبنکو اوکراینی ازدواج کردم و هنوز فرزندی نداریم.

کوین ترودو  فعالیت خودتان را چطور آغاز کردید؟

در دوران نوجوانی شروع به فروش و پخش روزنامه کردم بعد از مدتی وارد معاملات ماشین‌های دست دوم شدم و در این کار موفق بودم و درآمد خوبی داشتم.

در تلویزیون نیز حضور داشتید؟

بله، به واسطه یکی از دوستانم فعالیت خود را در تلوزیون شروع کردم. برای شرکت‌های مختلف تیزر‌های تبلیغاتی ساختم و همچنین به ساختن تبلیغات کوتاه تلویزیونی مشغول شدم.

چگونه با راه‌های کسب ثروت آشنا شدید آقای کوین ترودو ؟

با شخصی مشهور و ثروتمند آشنا شدم، زمانی که او متوجه اشتیاق زیاد من برای دستیابی به ثروت و موفقیت شد، او به من پیشنهاد داد که می‌تواند برای کمک کردن به من برای ساخت زندگی بهتر، هر چند وقت یک بار او را ملاقات کنم تا راه‌هایی برای بدست آوردن ثروت، شغل بهتر و موفقیت را به من بیاموزد. وی این قول را به من داد که اگر از آموزه‌های او در زندگی‌ام استفاده کنم، می‌توانم به هر آنچه که می‌خواهم برسم. من که جذب رفتار و حرف‌های او بودم بی‌درنگ قبول کردم.

کوین ترودو پس از آن چه کردید؟ اولین گام شما در مسیر موفقیت فردی چگونه بود؟

وارد شرکت کارن ترک شدم و در همان شرکت در یک دوره تند خوانی شرکت کردم که نقطه عطفی برایم بود. یک دوره تند خوانی راه اندازی کردم و در آن خیلی موفق شدم بعد تصمیم گرفتم کلاس‌های تقویت حافظه برگزار کنم. این کلاس‌ها اولین گام من در عرصه موفقیت فردی و قانون جذب بود.

پس از آن، به سمت کسب درآمد بیشتر رفتید؟

بله، برای کسب درآمد بیشتر در سال ۱۹۹۳ وارد نت‌ورکینگ شدم و با استفاده از قوانینی که با مطالعات فردی و تحقیق‌های فردی در این شغل بدست آوردم، به موفقیت‌های مالی بسیاری رسیدم و ثروت قابل توجهی را از شغل نتورکینگ بدست آوردم.

من سایت شبکه جهانی اطلاعات را راه اندازی کردم. این سایت تنها راه ارتباطی من با مردم است.

کوین ترودو در خصوص این سایت، یعنی “سایت شبکه جهانی اطلاعات” توضیحی می‌دهید؟

من به منظور برقراری ارتباط ساده‌تر، سایتی به نام شبکه جهانی اطلاعات راه اندازی کردم و در این سایت کتاب‌ها و دوره‌هایی را منتشر می‌کردم. این سایت حاوی اطلاعاتی بسیار مهم بود اطلاعات این سایت برای استفاده راحت‌تر مردم طبقه‌بندی شده بود. من و دوستانم در این سایت محتویاتی را منتشر می‌کردیم که مردم بتوانند زندگی راحت‌تری داشته باشند.

این سایت چگونه در دنیا دیده شد و پیشرفت بیشتری را به خود دید؟

مردم نتایجی که گرفته بودند را در این سایت به اشتراک می‌گذاشتند و این سایت هر روز باعث رشد و پیشرفت بیشتری در زندگی مردم می‌شد. من همچنین به افرادی که عضو این سایت می‌شدند اجازه می‌دادم دوره‌های من را رایگان دانلود کنند.

به نظر شما، هر شخصی می‌تواند به ثروت برسد و این کار سخت نیست آقای کوین ترودو ؟

زمانی که در جوامع مخفی حضور داشتم از من خواسته می‌شد تا به مردم عادی چیزی راجب این اطلاعات نگویم. زیرا آن‌ها مردمانی عادی هستند و باید با این طرز فکر که نمی‌توان به سادگی ثروتمند شد و حتما باید کسی باشد تا به آن‌ها کمک کند و یا نمی‌توان زندگی رویایی را برای خود ساخت یا باید در این دنیا رنج بکشیم و … زندگی کنند. آن‌ها همچنین می‌گفتند: باید مردم عادی باور داشته باشند که این حرف‌ها واقعیت دارند زیرا اگر شما اطراف خود را نگاه کنید متوجه خواهید شد که مردمان عادی واقعا طرز فکرهایی شبیه به این را دارند. من در سایت شبکه جهانی اطلاعات، محتویاتی را منتشر می‌کردم تا مردم را از این افکار دور کند. من مطمئنم که ساختن یک زندگی رویایی و یا ثروتمند شدن سخت نیست زیرا خودم به تمامی آن‌ها رسیده‌ام.

چرا سایت شبکه جهانی اطلاعات بسته شد؟

پس از آنکه رشد سایت شبکه جهانی اطلاعات من هر روز و هر روز بیشتر می‌شد و هر روز مردمان بیشتری به این سایت می‌آمدند من نیز فعالیت خود را بیشتر و بیشتر کردم. اما افرادی که در جوامع مخفی بودند و از این موضوع باخبر شدند سریعا من را متهم کردند و به من اتهامات مختلفی زدند. آن‌ها دولت‌ها و ارگان‌ها را مجبور کردند تا از من شکایت کنند و من را به دادگاه بکشند. یکی از اصلی‌ترین دلایل محکومیت من کتاب کاهش وزن من بود.

من در این دادگاه در سال ۲۰۱۳ به پرداخت میلیون‌ها دلار جریمه، بسته شدن سایت، همچنین باز نویسی و حذف برخی از محصولاتم و زندانی شدن به مدت 10 سال محکوم شدم.

کوین ترودو  نام 16 کتاب را برای خوانندگان ما معرفی می‌کنید؟

 1. کتاب جادوی فکر بزرگ اثر دیوید جوزف شوارتز
 2. کتاب پله پله تا اوج اثر زیگ زیگلار
 3. کتاب بخواهید تا به شما داده شود آثار جری و استر هیکس
 4. کتاب راز اثر راندا برن
 5. کتاب سایکو سایبرنتیک اثر ماکسول مالتز
 6. کتاب قوانین موفقیت در 16 درس اثر ناپلئون هیل
 7. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل
 8. کتاب جادوی باور اثر کلودا.مایرون بریستول
 9. کتاب آیین دوست یابی اثر دیل کارنگی که بر اهمیت روابط میان انسان ها تاکید دارد.
 10. کتاب برو به دستش بیار اثر ریچارد برانسون
 11. کتاب قدرت فکر مثبت از نورمن وینسنت‌پیل
 12. کتاب بازی کار اثر چارلز گولد
 13. کتاب پدر پولدار و پدر فقیر اثر رابرت کیوساکی
 14. کتاب آنچه می گوییم و آنچه بدست می آوریم اثر جان گری
 15. کتاب به دار اویخته شده از زبان اثر جو اَبِرکرومبی
 16. کتاب زبان، یک نیروی ایجاد کننده

در مورد محتوای کتاب “راز موفقیت در آرزوی تو و دستور توست”، توضیح می‌دهید.

با خواندن این کتاب، مخاطبان متوجه اشکال‌ها و دلایل شکست و عدم موفقیت‌شان در عملکرد گذشته خود می‌شوند و تصویر روشن و واضحی از کارنامه عملکرد خود پیدا خواهند کرد. عنوان کتاب شبیه شعار است اما باور کنید شعار نیست بلکه به نظر من یک اعتقاد واقعی است که با عمیق شدن در آن و عمل کردن به آن می‌توانید تغییرات شگفت‌آوری در زندگی خود و اطرافیان خود رقم بزنید و آینده‌تان را به طور کل متفاوت از گذشته شکل دهید. قدرت فکر و نیروی آرزوها و افکار شما تأثیر شگرف و غیر قابل باوری بر روی ناخودآگاه شما و سپس بر عملکرد شما باقی می‌گذارد.

حقایق موجود در این کتاب چه کمکی به ما می‌کند آقای کوین ترودو ؟

با دانستن این حقایق شما آگاهی بیشتری درباره خود، جهان پیرامون و تأثیر آرزوها و افکار بر زندگی به دست می‌آورید که به شما کمک می‌کند چطور از گذشته، از شکست‌ها و عدم موفقیت‌های خود درس بگیرید و تغییر کنید. من به ارتعاش باور دارم و اعتقاد دارم انسان و ذهن او گیرنده و فرستنده ارتعاشاتی است که اگر چه خودش به طور معمول متوجه آن نمی‌شود ولی بر زندگی او تأثیرات عمیقی بر جای می‌گذارد.

پس از نظر شما نباید آرزوها را محدود کرد؟

کاملا، شما تنها به داشته‌های خودتان نگاه نکنید و آرزوهایتان را به داشته‌هایتان یا امکانات فعلی‌تان محدود نکنید. بال آرزوهایتان را نبندید و بگذارید احساسات و خواسته‌های ذهنی شما تا هر کجا که می‌خواهید پر بکشند چرا که رفته رفته بر عملکرد شما و زندگی فیزیکی‌ شما هم تأثیر خواهند گذاشت. اگر در ذهن خود به آرزوهایتان نرسیدید چگونه در دنیای واقعیت به آن‌ها دست پیدا کنید؟

آقای کوین ترودو کتاب‌های دیگری که نوشتید را نام می‌برید؟

از جمله کتاب‌های موفقیت من می‌توان به:

 • کتاب بخواه تا برآورده شود
 • کتاب خودآموز تکنیک‌های تقویت حافظه یا مگا حافظه
 • کتاب درمان‌های طبیعی آنها نمی‌خواهند شما بدانید
 • کتاب پول رایگانی که نمی‌خواهند بدانید
 • کتاب درمان‌های طبیعی برای تغذیه و رژیم غذایی
 • کتاب ثروتمند شدن در دوران سخت
 • کتاب درمان با کاهش وزن و کتاب بدهی درمانی
 • کتاب که نمی‌خواهند شما بدانید اشاره کرد.

کوین ترودو  در مورد سمینار آرزوی تو دستور توست، توضیح بدهید.

من در این دوره به شما می‌‌آموزم چگونه خواسته‌ها و اهدافتان را برای خود به واقعیت تبدیل کنید! همه آموزش‌های من به استفاده صحیح از قانون جذب برمی‌گردد. در این سمینار من سعی دارم به شما پایه و اساس قانون جذب واقعی را بیاموزم. این آموزش ۴ مرحله یادگیری برای شما دارد:

 •  مرحله‌ی اول ناآگاهی و ناشایستگی: (نمی‌دانید که چه چیزهایی را نمی‌دانید)
  یعنی که شما اطلاع ندارید که چه چیزهای رو نمی‌دانید به همین دلیل هم سزاوار استفاده از آن نیستید.
 • مرحله‌ی دوم آگاهی و ناشایستگی: (می‌دانید که چه چیزهایی را نمی‌دانید)
  شما اطلاع دارید که از چه چیزی مطلع نیستید ولی هنوز سزاوار استفاده نیستید.
 • مرحله‌ی سوم آگاهی و شایستگی: (می‌دانید که چه چیزهایی را می‌دانید)
  بدین معناست که شما در حال انجام دادن آن هستید و سعیتون بر این هست که کامل و دقیق و بدون اشتباه باشید.
 • مرحله‌ی چهارم ناآگاهی و شایستگی: (نمی‌دانید در چه چیزهایی مهارت دارید)
  که این مرحله به تمرین زیادی نیاز دارد.
  بدین معناست که شما بدون اینکه اطلاع داشته باشید در حال انجام به طور صحیح و درست هستید.

چه چیزی را مهمترین عامل موفقیت خود می‌دانید؟

عامل  موفقیتم را خواندن کتاب می‌دانم.
فردی که شما در 5 سال آینده به آن تبدیل خواهید شد توسط کتاب‌هایی که می‌خوانید و افرادی که با آن‌ها معاشرت دارید مشخص خواهد شد.

به نظر شما می‌توان هر چیزی را داشت آقای کوین ترودو ؟

بله، شما می‌توانید هر کس می‌خواهید باشید و هر چه را که می‌خواهید داشته باشید .

به نظر شما می‌توان بدون حرکت و تنها با فراگیری علم ثروتمند شدن به موفقیت و ثروت دست یافت؟

اگر فردی ایمان داشته باشد که ثروتمند شدن، علم دارد و می‌تواند این علم را بیاموزد، تلف کردن عمر است اگر لحظه‌ای به دنبال آن نرود و روی خودش سرمایه گذاری نکند.

کوین ترودو ، به نظر شما چرا مردم شکست می‌خورند؟

بیشتر مردم شکست می‌خوردند، زیرا آن‌ها همواره نگران “چگونه” هستند.‌ قدرت و رشد تنها با تلاش و مبارزه مداوم بدست می‌آید .

مهمترین بخش یک موفقیت چیست؟

قسمت تفکر 99.9 درصد از ایجاد موفقیت را تشکیل می‌دهد .

شغل کنونی شما چیست آقای کیون ترودو ؟

در حال حاضر بیش از 60 شرکت فعال در زمینه‌های مختلف در امریکا و اروپا دارم. همچنین کارآفرین خود ساخته، نویسنده، سخنران و مشاور، متخصص خودیاری، چهره تلویزیونی، نت ورکر، مدرس دوره‌های قانون جذب هستم.

درس‌هایی که می‌توانیم از زندگی این فرد موفق بگیریم و برای اصلاح بعضی از باورهای نادرست خود به کار ببریم:

 1. کوین ترودو شخصی ثروتمند است که به مانند بسیاری از افراد مشهور، در طول زندگی به مشکلات و موارد بسیار زیادی برخورد کرده است. یکی از این موارد، دوران کودکی او می‌باشد که در فقر سپری شده، اما این فشار و فقر او را متوقف نساخته و هرگز آن را بهانه‌ای برای توقف ندانسته است.
 2. باور خانواده موضوع دیگری است که کوین ترودو آن را در زندگی خود داشته است. ایشان در یک خانواده بدسرپرست پرورش یافته، اما هرگز خود را نباخته و با دید مثبت، این مانع را پشت سر گذاشته و بازهم در مسیر خود متوقف نشده است.
 3. مدرک تحصیلی، در زندگی بسیاری از افراد، به یک عامل مهم برای دستیابی به موفقیت بدل گردیده است. اما مطالعه زندگینامه افراد مشهور این باور را ایجاد می‌کند که مدرک تحصیلی پایین، عاملی برای عدم موفقیت نیست و چه بسیار افرادی بوده‌اند که همچون کوین ترودو موفقیت خود را در گرو مدرک تحصیلی ندانسته و با مدرک تحصیلی پایین، بسیار سریع، به سمت مسیر ثروت و موفقیت رفته‌اند.
 4. بسیاری از اشخاص موفق، در مسیر خود اشخاصی را به عنوان الگو پذیرفته‌اند. الگوهایی که یکبار مسیر موفقیت را طی کرده و در آن با شکست‌هایی نیز روبرو شده‌اند. استفاده از این الگوها می‌تواند ما را از یک شکست نجات دهد و بدین شکل، میانبر را برای رسیدن به موفقیت ترسیم کند. کوین ترودو نیز از این قاعده مستثنا نبوده و از یک شخص ثروتمند به عنوان الگو استفاده کرده است  نکات زندگی او را به خوبی در زندگی اجرایی نموده است. اکنون نیز از شخص کوین ترودو به عنوان یک الگوی موفقیت یاد می‌شود.
 5. قانون تکامل را به خوبی می‌توان در زندگی کوین ترودو مشاهده نمود. ایشان مسیر موفقیت را پله پله طی کرده و امروزه به موفقیتی شگرف دست یافته است. مسیری که در آن از یک فروش روزنامه شروع می‌کند و خود را پله پله به مدیریت، تجارت و شهرتی شگرف می‌رساند.
 6. کوین ترودو همواره از اهمیت افرادی که با آن‌ها معاشرت دارید و کتاب‌هایی که مطالعه می‌کنید، به عنوان مهمترین عوامل موفقیت یاد می‌کند. پس بسیار مهم است که در چه محیطی زندگی می‌کنیم و چه چیزی را تکرار می‌کنیم که این می‌تواند آینده ما را تغییر دهد.
 7. کوین ترودو انسانی به شدت عملگرا می‌باشد و همواره اینگونه نبوده که برای کسب ثروت بنشیند و منتظر ظهور ثروت شود، بلکه بسیار زیاد فعالیت کرده تا بالاخره به مسیر اصلی حمایت شود.
 8. این فعالیت‌های مختلف به ما نشان می‌دهد هیچ فردی از ابتدا در مسیر نبوده و باید با توجه به هدایت‌هایی که به ما می‌رسد در مسیر گام برداریم و به سمت هدف حرکت کنیم.
 9. در زمانی که فرد برای کسب ثروت سعی و تلاش می‌کند، از سمت دیگر، خداوند ایشان را در مسیر یک شخص ثروتمند قرار می‌دهد که به او قوانین ثروتمند شدن را می‌آموزد. یعنی ایشان تلاشی را برای ثروت به کار بسته و جهان هستی نیز ایشان را به سمت ثروت هدایت می‌کند.
 10. کوین ترودو با وجود اطلاع از حساسیت دیگر گروه‎‌ها و افراد نسبت به درج اصرار موفقیتی، آن را در سایت خود قرار می‌دهد و ترسی از دیگران ندارد و به نوعی باور عدم شرک ایشان را گوش‌زد می‌کند که از هیچ شخصی ترسی ندارد.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما
×