ایا با قانون جذب میتونم سلامتیمو کامل برگردونم؟

بدن ما قابلیت درمان صددرصد خودش را دارد. قبول این جمله برای خیلی‌ها سخت هست و نمی‌توانند به این باور الهی زیبا ایمان داشته باشند.

خیلی از ما نمی‌دانیم و حتی قبول نداریم که جهان فقط به باورهای ما پاسخ می‌دهد و این ما هستیم که تعیین می‌کنیم چه اتفاقاتی در زندگی ما ایجاد شود. 

براساس قانون جهان، جریان سلامتی بصورت دائمی در زندگی همه ما جاریست و این ما هستیم که با باورهای غلط و ورودی‌های منفی که به ذهنمان می‌دهیم جلوی ورود این جریان زیبای الهی را به زندگیمان می‌‌گیریم.

نعمت سلامتی یکی از مهمترین و اساسی‌ترین نعمت الهی در زندگی ماست که متاسفانه تا زمانی که وجود دارد، قدرش را به اندازه کافی نمی‌دانیم و شکرگزار آن نیستیم و به محض از دست دادن آن متوجه بزرگ بودن این نعمت می‌شویم.

ما در دوره “فرکانس جذب سلامتی” بصورت تخصصی به شما یاد می‌دهیم که چگونه باورهای الهی برای جذب سلامتی ایجاد کنید تا بتوانید فرکانس‌‌های سلامتی خودتان را تنظیم کنید و وارد مدار سلامتی کامل شوید.

فایل های تصویری و صوتی آیا با قانون جذب میتونم سلامتیمو کامل برگردونم؟

فایل تصویری آیا با قانون جذب میتونم سلامتیمو کامل برگردونم؟ ویدئو

مدت زمان: 07:30 دقیقه | حجم 131 مگابایت

فایل صوتی آیا با قانون جذب میتونم سلامتیمو کامل برگردونم؟ فایل صوتی

مدت زمان: 07:30 دقیقه | حجم: 10 مگابایت

همانطور که گفته شد باورها نقش اساسی در زندگی ما بازی می‌کنند. حال این باورها از ورودی‌های ما نشات می‌گیرند. ورودی‌هایی که هر روز به ذهنمان با اخبارهای متفاوت، با درد و دل‌های اطرافیان و فامیل، با توجه به روندهای بیماری ها در دیگران و هزاران مورد دیگر به ذهنمان می‌دهیم. همه‌ی این موارد باورهای مخرب در حوزه سلامتی ایجاد می کنند. 

پس اولین گام برای جذب سلامتی کنترل ورودی‌‌های ذهنمان است که کانون توجه ما را تغییر می‌دهد. همانطور که این فایل و در فایل “چگونه ورودی‌های ذهنمان را کنترل کنیم؟ توضیح دادیم باید از تلویزیون، فیلم‌ها و سریال‌ها، کانال‌ها و گروه‌ها و صفحات منفی شبکه‌های مجازی فاصله بگیریم تا بتوانیم ورودی‌‌های بهتری به ذهنمان بدهیم و باورهای الهی و بهشتی در ذهنمان ایجاد کنیم.

دومین گام، شکرگزاری از داشته‌هاست. یعنی ما باید شکرگزار اعضای سالم بدنمان باشیم و بیشتر و بیشتر به نکات مثبت زندگیمان توجه کنیم تا هر روز اتفاقات خوب و سلامتی بهتری را جذب زندگیمان کنیم.

برای ایجاد باورها الهی می‌توانیم از فایل‌های سابلیمینال حوزه سلامتی نیز استفاده کنیم که تاثیرات فوق‌العاده‌‌ای در زندگی افراد داشته است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما