فرکانس سلامتی و شکست بیماری

نعمت سلامتی یکی از بزرگترین نعمت‌های الهی در زندگی ماست. تا زمانی که این نعمت الهی وجود داره قدرش رو نمی‌دونیم و حواسمون بهش نیست. به محض اینکه این نعمت در زندگیمون از بین میره تازه یادش میفتیم که چه نعمت بزرگی بود که از بین رفت و ما متوجه اون نبودیم. شما تا حالا یک فردی که سالم بوده رو دیدید که بیاد بگه: امروز قلبم درست کار میکنه! یا امروز کلیه‌ام خوبه! امروز چشمام عالی میبینه! امروز دستمو میتونم حرکت بدم! اما اینو بسیار دیدیم که افراد میان میگن قلبم درد میکنه! کلیه ام درد میکنه! چشمام دیگه مثل قبل کار نمی‌کنه!

خداروشکر سیستم جهان طوریه که براساس قوانین الهی تنظیم شده و هر لحظه که شما شروع به تغییر می‌کنید، جهان بیرون هم شروع به تغییر میکنه. فرکانس سلامتی یکی از فرکانس‌های مهم در زندگی ما هست و باید خیلی از این فرکانس محافظت کنیم که خراب نشه. چون معمولا خیلی آرام و کم کم شروع به کاهش میکنه و یک زمانی می‌بینیم که بیماری‌های زیادی رو گرفتیم و درگیرشون هستیم. ما باید یاد بگیریم که روی خودمون کار کنیم تا وضعیت و مدار فرکانس سلامتیمون هر روز بهتر از دیروز بشه.

فایل های تصویری و صوتی فرکانس سلامتی و شکست بیماری

فایل تصویری فرکانس سلامتی و شکست بیماری ویدئو

مدت زمان: 26:56 دقیقه | حجم 466 مگابایت

فایل صوتی فرکانس سلامتی و شکست بیماری فایل صوتی

مدت زمان: 26:56 دقیقه | حجم: 49 مگابایت

ما باید ورودی‌های ذهنمون رو کنترل کنیم و نذاریم وجود پاک و الهی‌مون با اخبار بد بیماری، با حوادث ناخوشایند، با ورودی‌های بد آلوده بشه و آسیب ببینه. ما باید نقطه تمرکزمون رو روی توانایی‌ها و اون موارد مثبتی که در بدنمون هست و اعضای سالمی که داریم ببریم. ما اگر میخوایم جهان متفاوتی داشته باشیم باید به اون مسیری که اکثریت مردم میرن توجهی نکنیم و خودمون رو از عامه مردم جدا کنیم تا زندگی متفاوتی رو تجربه کنیم. در غیر اینصورت زندگی ما هم مثل افرادی میشه که شاید روزی اونهارو به اشتباه و غلط سرزنش می‌کردیم.

ما باید سپاسگزار خدای مهربون باشیم و این سپاسگزاری رو بصورت روزانه انجام بدیم. با شکرگزاری بخاطر نعمت سلامتی ما باعث میشیم که جهانمون هر روز بهتر و بهتر بشه و زندگی بهتری رو تجربه کنیم. این وعده الهی هست که با شکرگزاری اون نعمت در زندگی ما بیشتر و بیشتر میشه و به شیوه‌های مختلف وارد زندگیمون میشه. با شکرگزاری ما نقطه تمرکزمون رو روی بودن نعمت سلامتی میذاریم و احساسمون خوب میشه که باعث اتفاقات خوب میشه.

پس دوستان عزیزم بخاطر سلامتی خودمون و خانوادمون هر لحظه سپاسگزار خدا باشیم تا زندگی شیرین و زیبایی رو در این جهان تجربه کنیم و از زندگی لذت ببریم.

ما در دوره “فرکانس جذب سلامتی” بصورت تخصصی به شما یاد می‌دهیم که چگونه باورهای الهی برای جذب سلامتی ایجاد کنید تا بتوانید فرکانس‌‌های سلامتی خودتان را تنظیم کنید و وارد مدار سلامتی کامل شوید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما
×