کتاب راز

کتاب راز 

 

کتاب راز نوشته راندا برن است. نویسنده در این کتاب قصد دارد ما را با اسرار راز جهان آشنا کند. او به ما می‌گوید که هیچ مانعی جلو دار خواسته ما نیست. فقط خود ما هستیم که توانایی رسیدن به آرزوهای خود را داریم. این کتاب در سال 2006 به‌عنوان پرفروش‌ترین کتاب تابستان و پاییز سال شناخته شد.

او بیان می‌کند که اگر راز را بدانیم می‌توانیم به هر آنچه آرزو داریم برسیم. این قدرت ذهن ما انسان‌هاست. قدرت قانون جذاب جذب!  قدرتی که دررسیدن افراد به آرزوهایشان کمک می‌کند و در بحث ارادۀ آزاد انسان در تعیین سرنوشت وی است.

قانون جذب بیان می‌کند که ما به هر چیزی فکر کنیم همان در زندگی ما نمایان می‌شود. اگر مثبت بیندیشیم همه چیزهای مثبت را جذب خواهی کرد. همی‍طور اگر منفی بیندیشیم تمام منفی‌ها را جذب می‌کنیم. فکر انسان مثل یک آهنربا عمل می‌کند. قانون جذب در تمام طبیعت برقرار است.

افکار ما داریا انرژی هستند. درست مثل امواج الکترومغناطیس! به هر چیزی که فکر کنیم درست امواج هم فرکانس خودش را جذب می‌کند. پس ما هرچه فکر به جهان اطرافمان می‌فرستیم همهن را دریافت خواهیم کرد.

به برج‌های مخابراتی فکر کنید. ذهن ما دقیقا یک برج و افکار ما همان سیگنال‌ها هستند. یعنی برای بدست آوردن هرچیزی باید سیگنال مرتبط با آن را ارسال کنیم. اگر خوشی و سلامتی و پول می‌خواهیم دقیقا باید فکرهایی شبیه همین را به جهان بفرستیم. نمی‌شود به بیماری فکر کنیم اما انتظار سلامتی را داشته باشیم.

حال انتخاب با ماست. پول یا فقر! سلامتی یا بیماری! مطمئن باشید به هر چیزی فکر کنید آن را در دنیای واقعی و در زندگی خودتان می‌بینید. پس تصمیم بگیرید و درست بیندیشید. بیایید نحوه مثبت فکر کردن را یاد بگیریم. یک قانون جهانی است. قدرت جاذبه برای همه عمل می‌کند بین آدم‌ها تفاوت نمی‌گذارد.

راندا برن در کتاب راز درهای جدید از تفکر و نیروی ذهن را به روی خوانندگان خود گشوده است، راهی که این کتاب به‌ظاهر ساده را بسیار خواندنی و جذاب کرده و تا پایان داستان راز متوجه این امر نخواهید شد.

در ابتدای کتاب راز متوجه می‌شوید که راندا برن به شرح زندگی خود و مشکلاتی که داشته است روی می‌آورد، مشکلات بی‌شماری که حتی گاهی او را تا مرز ناامیدی و نابودی هم پیش برده است. راندا برن در کتاب راز چنین عنوان می‌کند که:

«یک سال پیش زندگی‌ام متلاشی شد، تا سرحد مرگ کار می‌کردم. ناگهان پدرم فوت کرد و رابطه‌ام با همکارانم دچار اغتشاش شد. آن موقع حتی به ذهنم خطور نمی‌کرد که در کمال ناامیدی موهبتی الهی نصیبم شود.»

در سراسر کتاب راز ما شاهد این هستیم که نویسنده با زبانی گیرا و جذاب داستان زندگی خودش و موهبتی که به او شده است را برای ما بیان می‌کند.

 

فهرست مطالب

مقدمه مترجم
پیشگفتار
راز “ چیست؟
تحقق خواسته‌هایتان با ”راز “ ساده است
عشق: بزرگ‌ترین هیجان
چگونه از ”راز “ استفاده کنیم؟
فرآیندهای توانمند
راز پول در آوردن
راز موفقیت در روابط
راز سلامتی
راز کائنات
راز موفقیت شما
راز زندگی

 

جهت حفظ و رعایت حقوق ناشر، نویسنده و مترجم فقط بخشی از کتاب جهت دانلود قرار گرفته است.

اگر قصد موفقیت در زندگی را دارید، گام‌هایتان را درست بردارید و بهای موفقیت را پرداخت کنید.

[download id=”1932″]

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما
×