وبلاگ

کتاب قدرت نامحدود آنتونی رابینز

کتاب قدرت نامحدود آنتونی رابینز

 

آنتونی رابینز نویسنده معروف آمریکایی در سال 1986 کتابی نوشت و راز موفقیت خودش را فاش کرد. قدرت نامحدود کتابی است که در آن رابینز از قدرت خارق‌العاده انسان صحبت می‌کند. همان قدرتی که او خودش از آن استفاده کرد و به درجات بالا رسید.

رابینز در این راه پله به پله کنار شماست. او بهش شما می‌آموزد که چگونه استقلال روحی، مادی، اعتماد به نفس و حس رقابت نسبت به دیگران را پیدا کنید. در این کتاب او شما را رهبری می‌کند تا به موفقیت برسید دقیقا به قله های موفقیتی که آرزویش را دارید.

رابینز می‌گوید همه ما در لحظه‌هایی از زندگی مورد آزمایش قرار می‌گیریم. زمانی آنقدر به ما سخت می‌گیرد که تحت فشار قرار می‌گیریم. زمانی که ایمان، ارزش‌ها، صبر، تحمل و توان پایداری و استقامت‌مان همه تحت‌ فشار شرایطی محدود قرار می‌گیرند. اما نحوه برخورد آدم‌ها در این شرایط متفاوت است. برخی از آن به عنوان فرصتی برای بهتر شدن استفاده می‌کنند و برخی هم متوقف می‌شوند.

رابینز بیان میکند که آیا تا به حال فکر کردید چرا آدم‌ها در این شرایط رفتارهای متفاوت نشان می‌دهند؟ من این کار را کرده‌ام. در تمام طول زندگی خود همواره به چیزهایی علاقه نشان دادم که انگیزه، رفتار و عکس‌العمل انسان‌ها را شامل می‌شود. تا جایی که به یاد می‌آورم، دائماً در پی فهمیدن این مسئله بودم که چه چیز مردان و زنان خاص را از دیگران متمایز می‌سازد؟ آن چیست که یک رهبر و یا یک انسان موفق را می‌سازد؟ چگونه است که مردم در این دنیای بزرگ با وجود تمام مشکلات، زندگی لذت‌بخش و مطلوبی دارند، در حالی‌ که دیگران نیز باوجود همان مشکلات تمام زندگی خود را با نومیدی، خشم و افسردگی سپری می‌کنند؟

قدرت کلمه خاصی است. واکنش مردم نسبت به این کلمه متفاوت است. برای بعضی از آن‌ها قدرت معنای منفی دارد .بعضی‌ها آن را به شدت طلب می‌کنند و عده‌ای عقیده دارند قدرت موجبات فساد را فراهم می‌کند و شخص قدرتمند همانند فردی رشوه خوار و گناهکار است.

شما فکر می‌کنید قدرت چیست؟ برای رسیدن به آرزو و جایگاهی که دارید چقدر قدرت لازم دارید؟ من به شما می‌گویم اصل قدرت با دید بقیه آدم‌ها و معنی که فکر می‌کنند دارد خیلی متفاوت است. باور کنید همه شما قدرتی در درونتان دارید که اگر آن را بدانید و به آن عمل کنید قطعا پیروز می‌شوید.

 

فهرست مطالب

فصل 1: متاع پادشاهان
فصل 2: تفاوتی که تمایز ایجاد می‌کند
فصل 3: قدرت شناخت وضعیت
فصل 4: تولد برتری: باور
فصل 5: هفت دروغ موفقیت
فصل 6: تسلط بر ذهن: چطور ذهن خود را مدیریت کنید؟
فصل7: ساختار موفقیت
فصل 8: چگونه استراتژی دیگران را به دست آوریم؟
فصل 9: فیزیولوژی: جاده‌ی تعالی
فصل 10: انرژی: سوخت تعالی
فصل 11: رهایی از محدودیت: چه چیزی می‌خواهید؟
فصل 12: نیروی دقت
فصل 13: جادوی تناسب
فصل 14: امتیازات برتری: ابر‌ برنامه‌ها
فصل 15: ایستادگی در برابر مخالفت‌ها و حل مشکلات
فصل 16: چارچوب‌سازی: قدرت زاویه‌ی نگاه
فصل 17: در موفقیت لنگر بیندازید (خودتان را به موفقیت متصل کنید)
فصل 18: مراتب ارزش: قضاوت نهایی موفقیت
فصل 19: پنج کلید ثروت و خوشبختی
فصل 20: ایجاد گرایش: قدرت تشویق
فصل 21: عالی‌ترین زندگی: چالش انسان

 

جهت حفظ و رعایت حقوق ناشر، نویسنده و مترجم فقط بخشی از کتاب جهت دانلود قرار گرفته است.

دانلود نمونه کتاب

اگر قصد موفقیت در زندگی را دارید، گام‌هایتان را درست بردارید و بهای موفقیت را پرداخت کنید.

برای خرید کتاب‌‌های مهم در حوزه موفقیت می‌‌توانید به فروشگاه مثبت اندیشی بنیاد موفقیت دکتر محمدزاده مراجعه فرمایید. ما برای شما بهترین‌ها را فراهم نموده‌‌ایم.

خرید کتاب از فروشگاه مثبت اندیشی

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما
×