زندگینامه لوییز هی نویسنده آمریکایی

دوستان عزیز:

ما در بنیاد موفقیت دکتر محمدزاده قصد داریم شما را با لوییز هی آشنا کنیم. زندگینامه فوق‌العاده جالب او برای درک بهتر در قالب پرسش و پاسخ به شرح زیر می‌باشد. با ما همراه باشید.

لطفا خودتان را معرفی کنید.

لوییز هی هستم، متولد ۸ اکتبر ۱۹۲۶ در لس آنجلس ایالت کالیفرنیا آمریکا. اکنون به عنوان سخنران انگیزشی و نویسنده مشغول به فعالیت بوده، بنیان‌گذار انتشارات خانه هی نیز هستم. 

کودکی تان چطور بود؟

در دوران کودکی والدینم از یکدیگر جدا شده، مادرم مجدد ازدواج کرد. ناپدری من فردی با اخلاق خشن آلمانی بود و همواره من و مادرم را مورد اذیت و آزار قرار می‌داد. در سن پنج سالگی توسط پیرمردی که در همسایگی ما بود، مورد تجاوز قرار گرفتم.

خانم لوییز هی نوجوانی شما چطور گذشت؟

در ۱۵ سالگی در حالیکه حامله بودم دبیرستان را ترک کردم. در۱۶ سالگی فرزندم را به دنیا آوردم. اما به دلیل آنکه نتوانستم فرزندم را نگهداری کنم، زمانی که 5 روزه بود، به خانواده بدون فرزندی سپرده و پس از آن برای سفری یک ماهه به شیکاگو رفتم که البته این سفر بیش از 30 سال به طول انجامید. در ابتدای ورود، به شغل‌های کم درآمد پرداختم تا بتوانم هزینه های زندگی ام را پرداخت نمایم.

شما مدل هم بوده اید؟

بله در سال ۱۹۵۰ بار دیگر به نیویورک آمده، به عنوان مدل برای سه تن از طراحان مد آن روزها کار کردم که برایم موفقیت آمیز بود.

لوییز هی نویسنده آمریکایی کتاب شفای زندگی

خانم لوییز هی شما ازدواج کردید؟

در طی سال ها فعالیت در حوزه مدلینگ، با فردی آشنا شده، در عین تجربیات تلخ گذشته و ترس هایم از زندگی، در سال ۱۹۵۴ با آن تاجر انگلیسی که نامش «آندرو هی» بود، ازدواج کردم. زندگی زناشویی خوبی داشته و سفرهای زیادی با هم رفتیم اما پس از ۱۴ سال زندگی مشترک، آندرو با زن دیگری ازدواج کرد و این موضوع موجب شد تا مجددا دلشکسته شوم.

چطور وضعیت خود را التیام دادید؟

پس از جدایی از همسرم و با روحیه خراب و همچنین فقدان اعتماد به نفس، روزی کاملا اتفاقی به یکی از کلیسا‌های مربوط به علوم دینی در نیویورک رفته و سخنرانی‌هایش را گوش دادم. این ماجرا نقطه عطفی در زندگی من بود که موجب شد با عشق و علاقه ای وافر به سمت فراگیری علم شفا و معنویات بروم. اولین کلیسای علوم مذهبی که در خیابان چهل و هشتم قرار داشت را پیدا کرده، در آنجا به فراگیری قدرت تحول اندیشه پرداختم. پس از سه سال، به عنوان مشاور آن کلیسا استخدام و در نقش یک درمانگر مشغول به فعالیت و خدمت شدم.

خانم لوییز هی چه مطالبی را در این کلیسا فرا گرفتید؟

در آنجا به مطالعه آثار فاخری از نویسندگان بزرگ جهان همچون: فلورانس اسکاول شین و ارنست هولمز در خصوص تفکر نو پرداختم. من در آنجا آموختم که تفکر مثبت و خوش‌بینی می‌تواند شرایط مادی مردم را تغییر دهد و یا حتی با استفاده از آن، می‌توان بر مریضی ها فائق آمده، مشکلات جسمی را نیز درمان نمود. 

درباره کتاب هایی که نوشته اید برای ما کمی توضیح دهید.

کتاب «شفای تن» را که یکی از بهترین کتاب های من است، در سال 1972 منتشر نمودم. این کتاب که به محبوبیت بالایی در میان مردم رسید، به 25 زبان زنده دنیا ترجمه شد. چندین سال بعد و در سال ۱۹۷۲ کتابی نوشتم که در نشریات با عنوان شاهکار لوییز هی تیتر خورد، کتاب «شفای زندگی».

چکیده و درون مایه این کتاب بر پایه این تفکر است که «عامل اصلی ابتلای ما به بیماری‌های جسمی، عاطفی و روحی خود ما هستیم». من در این کتاب سعی نموده ام تا راه هایی برای دستیابی به سلامت کامل و همه جانبه، از طریق اصلاح شیوه و طرز تفکر ارائه دهم. همچنین چندین کتاب مختلف در حوزه نواندیشی و خودیاری نیز نوشته ام.

لوییز هی نویسنده آمریکایی کتاب شفای زندگی

خانم لوییز هی لطفا موسسه خود را به مخاطبان ما معرفی نمایید.

خوشحالم که در نتیجه سال ها تلاش و فعالیتم در این حوزه، امروز شاهد این موضوع هستم که موسسه‌ Hay House بسیار قدرتمند شده، محبوبیت بسیار زیادی بین مردم داشته، آثار منتشر شده بسیاری نیز دارد.

در زندگی خود، چه آثاری را نگارش و منتشر نموده اید؟

شفای زندگی

باغ افکار

صد و یک راه برای سلامتی و شفا

قلب، سرچشمه افکار

شما می‌توانید قلب خود را بهبود بخشید

قدرت در درون شماست

زندگی کامل عشقی-انسانی

افکار و رژیم غذایی

هفت تجربه معنوی برای بهبودی زندگی خود

سلامت بدن شما A-Z علل روحی برای بیماری‌های جسمی و راه غلبه بر آن‌ها

شما می‌توانید زندگیتان را بهبود ببخشید.

افکار قلب

من فکر می‌کنم، من هستم – آموزش قدرت اطمینان در کودکان

شفای روحی بدن شما و روش متافیزیکی

همه چیز خوب است – بدن خود را شفا دهید.

ایدز و ایجاد یک رویکرد مثبت

قدردانی، یک راه زندگی

خودت را دوست داشته باش

زندگی، بازتاب سفر در شما

زندگی شما را دوست دارد

دوست داشتن افکار برای افزایش رفاه

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما
×