جلسه پنجم دوره جریان ثروت در کسب و کار

احساس خوب و باورها

وقتی احساست خوب باشه و در هر لحظه حال باشی، خود به خود هدایت های الهی به شما شروع میشه و وقتی به این الهامات و نداهای الهی گوش میدی و عمل می‌کنی صددرصد بازدهی عالی و زیبایی خواهی داشت. اگر تمرین روزه احساس خوب رو که در جلسه ۴ گفتم به خوبی انجام داده باشی‌، الان این موضوع کاملا تایید می‌کنی.

من مطمئنم ریشه تمام موفقیت‌های افراد در داشتن احساس خوب هست و یک جمله طلایی آنتونی رابینز داره که میگه من به هرچی در زندگیم رسیدم بخاطر داشتن احساس خوب بوده!

همانطور که در جلسه اول اشاره کردم مهمترین و اساسی‌ترین پارامتر زندگی ما باور هست یعنی اگر باورهامون درست و الهی بشن در همه جنبه‌ها به بازدهی بسیار عالی و طلایی می‌رسیم و زندگیمون بهشتی میشه. جهان هستی و کائنات همیشه از ما سوال می‌کنند که باور تو نسبت به این قضیه چیست و پاسخ اونها همیشه و همیشه مثبته و میگن چشم. یعنی اگر تو باور داری که در کسب و کارت مشتری نیست‌، کائنات میگن چشم، مشتریهات کم میکنم. یعنی اگر تو باور داری پول کم هست به شرایط و موقعیت‌هایی هدایت میشین که پول کم هست چون جواب خدا و کائناتش به شما چشم هست.

پس بهتره باورهای مهم در کسب و کار پیدا کنیم و هرکدوم رو به ترتیب اصلاح کنیم. هدف اصلی من در این دوره دقیقا همین هست که دست بذارم روی باورهای مهم در این حوزه و تلاش کنیم این باورهارو بهبود بدهیم تا جریان ثروت در زندگیمون جاری بشه.

تمرین:

۱۰ تا از باورهایی که به نظر شما در حوزه کسب و کار مهم هستند را پیدا کنید و جملات تاکیدی برای آنها بنویسید.

من به عنوان مثال در زیر چند باور رو به همراه جملات تاکیدی آوردم:

باورها جملات تاکیدی
من لیاقت ثروتمند شدن رو ندارم من لایق ثروتمند شدن هستم
من استعداد یا توانایی خاصی برای پول در آوردن ندارم خدا به من استعدادها و توانایی‌های زیادی داده که میتونم ازشون پول در بیارم
در کسب و کار من دست زیاد شده است. خداروشکر با اینکه افراد زیادی وارد کسب و کار من شدند اما مشتری‌های من هر روز بیشتر می‌شوند.
مشتری‌های من هر روز کمتر می‌شوند. خداروشکر مشتری‌های من هر روز بیشتر و بیشتر می‌شوند
محصولی که من تولید می‌کنم یا جنسی که می‌فروشم ارزش بالایی ندارد محصولات من در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و خدمات من در بهترین حالت هستند.
من از اینکه مردم در مورد کسب و کار من حرف بزنند، می‌ترسم. من کار خودم رو انجام میدم و حرف مردم اصلا روی من و زندگیم تاثیری نداره
رقیب‌های من خیلی جلوتر از من هستند و من خیلی باهاشون فاصله دارم من باید هر روز فقط نسبت به دیروز خودم بهتر باشم
پول و ثروت در جهان خیلی کم شده است. پول و ثروت بسیار زیاد شده و جهان در حال پیشرفت و توسعه هست
مردم پولی ندارند که بیان محصولات منو بخرند یا در کسب و کار من خرج کنند خداروشکر هر روز افراد بیشتری وارد کسب و کار من می‌شوند و محصولات منو می‌خرند
ایده‌های خلاقانه که باعث ایجاد ثروت میشوند تمام شده است. خدا منو دوست داره و منو هدایت میکنه و ایده‌های پولساز بمن الهام میکنه

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما