جلسه اول دوره جریان ثروت در کسب و کار

اطلاع داشتن از قوانینی که در این جهان در حال اجرا شدن هست خیلی به ما کمک می‌کنه که متوجه بشیم در چه واردی اشکال داریم تا در جهت بهبود آن‌ها گام برداریم و یک زندگی بهشتی برای خودمون ایجاد کنیم.
در جلسه اول جریان ثروت تلاش کردم شمارو با یک سری از این قوانین آشنا کنم که متوجه باشید قراره در کل این دوره چکار انجام بدیم.
شاخص یادگیری رو توضیح دادم که مشخص میکنه شما چقدر حاضرید زندگیتون رو تغییر بدین و در راستای هدفتون تلاش کنید.
چهار مرحله مهم یادگیری رو بهتون یاد دادم که درک کنید روند یادگیری شما چطوری است و چگونه می‌تونید ناخودآگاهتون رو مدیریت کنید و کم کم باورهایی که در ناخودآگاهتون هست رو تغییر بدین. ما باید بعد از اینکه درک کردیم در یک مورد اشکال داریم (مرحله دوم یادگیری)، و سپس با تمرین و ورودی‌های زیبا، آگاهانه خودمون رو در مرحله سوم نگه داریم تا کم کم این باورهای زیبا و الهی در ناخودآگاه ما بشینند و وارد مرحله چهارم یادگیری شویم که معجزات الهی در این مرحله اتفاق میفته.
قانون جذب یک قانون ثانویه هست و قانون ارتعاش قانون اصلی هست که میگه همه اجسام در حال ارتعاش هستند و ما هم هر لحظه در حال ارسال ارتعاش و فرکانس هستیم و جهان ارتعاشات و فرکانس‌های مشابه اونو میره پیدا می‌کنه و وارد زندگی ما میکنه. قانون جذب یعنی ما به هر چیزی (چه خوب، چه بد) توجه کنیم داریم اون چیز وارد زندگیمون می‌کنیم و این ما هستیم که تعیین می‌کنیم خوبی وارد زندگیمون بشه یا بدی!
مدارهای فرکانسی یکی دیگر از آگاهی‌های زیبایی است که شما باید از آن اطلاع داشته باشید تا عجله نکنید و صبر داشته باشید و در مسیر خواسته‌هاتون گام بردارید و خسته نشوید. ما هر زمان از زندگیمان از لحاظ باورهای مختلف در یک مدار قرار داریم

دسترسی ما هر لحظه فقط به یک مدار بالاتر از خودمون هست و ما به مدارهای خیلی بالاتر از خودمون دسترسی نداریم و خیلی باید حواسمون جمع باشه که ایده‌ها و افکاری که از مدارهای ما بالاتر هستند مسما ما را به شکست هدایت خواهند کرد.
موضوع اساسی دیگه که باید در این جلسه بهش اشاره میشد نقش باورها در زندگی ماست که ما باید بدونیم این باورها هستند که زندگی و اتفاقات بیرون مارو می‌سازند. پس حتما باید این باورها شناسایی شوند و در جهت اصلاح آن‌ها گام برداشته شود تا نتایج زندگی ما عوض شوند. به همین علت یک تست بسیار عالی به نام تست باورهای ثروت طراحی و در سایت قرار گرفته است که حتما این تست را انجام دهید تا درک کاملی نسبت به باورهای الان خود داشته باشید. در پایان دوره هم من به شما خواهم گفت این تست را دوباره انجام دهید تا تغییرات باورهاتون رو احساس کنید. حتما موقع انجام تست وارد اکانت خود شوید تا نتایج برای شما ثبت شود و بتوانید هر مدتی دوباره این تست را انجام دهید و خودتون و باورهاتون رو ارزیابی کنید.

تمرین این جلسه

مثال‌هایی رو از زندگیتون که یک کاری رو شروع کردید و مرحله به مرحله، قدم به قدم به موفقیت نزدیک شدید و اون موضوع رو یاد گرفتید و الان ناخودآگاه اون کار انجام می‌دهید رو برای ما و دوستان عزیزتون بنویسید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

4 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • 1_خواندن کتاب های افراد موفق :اولش زیاد واسم مهم نبود که کتاب بخونم نخونم بعد دیگه یه جایی استارت رو زدم ازش لذت بردم و کم کم واسم به عادت تبدیل شد و الا ناخودآگاه میرم سمتش و یکی از کارهای روزه مره ام شده و خیلی هم تونستم ازش و از تجربه هاشون در زندگی استفاده کنم
  ۲_ورزش و تایم باشگاه:که اینم بسته به اون کتاب های بود که خوندم ابتدا تناسب اندام خوبی نداشتم ولی استعدادش رو چرا شروع کردم ورزش رو، رفتم تو یه باشگاه ثبت نام کردم مرحله به مرحله پیش رفتم تا اینکه الان هم به تناسب اندام خوبی رسیدم هم اینکه بهم انرژی میده باشگاه رفتنم و هم اینکه یه برنامه ریزی دارم واسش ،چرا پیشرفت کردم؟ چون هدف داشتم و به این اعتقاد دارم که هر چیزی به عادت تبدیل بشه تو زندگی عالیه البته مثبتش

  • درود بر ابراهیم عزیز. آفرین به تو که هم تمرین‌های این جلسه انجام دادی و هم تست ثروت. براساس تست ثروت، دو باور مهم که بیشتر باید روشون کار کنی، باور فراوانی و باور مهم بودن نظر دیگران است. در جلسات آینده دوره به این دو باور بصورت اساسی می‌پردازم و تو باید روشون بهتر و بیشتر کار کنی. عزیز من بهترین‌هارو برات آرزو میکنم.

 • ۱_ نویسندگی: من با نوشتن متن های کوچک شروع کردم و به مرور زمان الان خیلی راحت میتونم متن های ادبی خیلی زیبایی رو در زمینه‌های مختلف بنویسم????????????????????????????.
  ۲_ آشپزی من از دوره راهنمایی شروع کردم و اوایل از مادرم برای دستور پختها سوال می کردم ولی الان اینقدر تو این زمینه پیشرفت کردم که خیلی از افراد بزرگتر از من از دستور پخت های غذاهای مختلف را می‌گیرند و تقریبا میشه گفت اکثر غذا ها رو بلدم درست کنم اونم در خوشمزه ترین حالت ممکن????????????.
  ۳_ رانندگی: اوایل رانندگی کردن برام توی خیابون های کوچیک سخت بود اما الان میتونم توی خیابونای بزرگ یه شهر بزرگ هم رانندگی کنم و رانندگیم واقعا عالیه????.

  • سلام نورا عزیز
   آفرین به شما که تمرینات بدرستی و کامل نوشتی. در تست باورهای ثروت شما یک چندتا باور مهم و اساسی وجود داشت که اشکال داشتند که در جلسات آینده توضیح میدم و مطمئنم کسب و کار عالی خواهی داشت

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما