جلسه هشتم دوره فرکانس جذب سلامتی

پاکسازی

پاکسازی یعنی پاک کردن یک سری از چیزهایی که برای ما مفید نیستند. چیزهایی مانند خاطرات بد گذشته که در ناخودآگاه ما وجود دارد و باعث ارسال فرکانس‌های منفی به جهان می‌شوند. ما با پاکسازی، اثرات احساسی آن خاطره‌ی بد را کمرنگ میکنیم و احساسمان را خوب می‌کنیم. به عبارت دیگر پاکسازی، فرکانس ارسالی ما را به جهان هستی بهبود می‌دهد و اتفاقات خوب را وارد زندگی ما می‌کند.

ما سه تا منبع برای تصمیماتمون داریم:

  1. خاطرات بد: اگر ایده ها و تصمیمات از خاطرات بد ما نشات بگیرند، مسلما اون ایده‌ ما رو به هدفمون نمی‌رسونه چون ما با احساس بد تصمیم گرفتیم.
  2. خاطرات خوب: اگر ایده‌‌ها و تصمیمات از خاطرات خوب ما نشات بگیرند، اون تصمیم ما رو به اتفاقات خوب هدایت میکنه چون اون تصمیم از زمانی است که شکرگزاری داشتیم و احساسمون خوب بوده (مثلا شما آشپزیتون خوبه و یک نفر به شما تماس میگیره که بیا بریم فلان جا آشپزی کنیم، مسلما چون خاطره خوبی دارید، تصمیم خوبی هم می‌‌گیرید)
  3. الهام و شهود: سعی کنید همیشه تصمیماتتون رو بر اساس شهود و الهامات الهی بگیرید چون شهود از خاطرات خوب هم بهتره. البته استفاده از این نوع تصمیم‌گیری نیازمند حضور در لحظه‌‌ی حال و شنیدن الهامات و دیدن شهود دارد که با تمرین به خوبی حاصل می‌‌شود.

 

طبق آیه ی ۷۹ سوره نسا، ((آنچه از نیکیها به تو می رسد، از طرف خداست و آنچه از بدی به تو می رسد ، از سوی خود توست)). پس این خود ما هستیم که باید قدمی برداریم و افکار و باورهای خودمان را عوض کنیم تا اتفاقات خوب لاجرم وارد زندگیمان شود.

قدم اول در پاکسازی، مسئولیت‌پذیری است که در جلسه ششم بسیار درباره‌ی آن توضیح دادیم و گفتیم که مسئولیت گفتار و رفتار و تمام چیزها و افرادی که در زندگی ما هستند و اون گفتار و رفتارشون که در زندگی ما تاثیر داره با ماست. پس ما نباید به هیچ عامل بیرون از خودمون قدرت بدیم و همیشه این جمله رو بگیم که هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست.

 

چهار عبارت مهم پاکسازی

متاسفم، لطفا منو ببخش،(خدایا) شکرت، دوست دارم.

متاسفم لطفا منو ببخش بخاطر هر آنچه در درونمه و باعث شده همچین شرایط احساسی رو تجربه کنم. خدایا شکرت که اولا منو در این شرایط قرار دادی که مشکلاتم رو ببینیم و پاکسازی کنم و دوما اینارو خودت روو میاری و پاکسازیشون میکنی. و در آخر هم میگیم خدایا دوست دارم. این چهار عبارت را روش پاکسازی با تکنیک هواپونوپونو می‌‌گویند.

 

عبارت عربی و اسلامی پاکسازی استغفرالله ربی و اتوب الیه، الحمدالله رب العالمین است که به معنی  از خدا طلب آمرزش میکنم و بسوی او باز میگردم، ستایش مخصوص پروردگار عالمیان است. رسول خدا میفرمایند: آیا درد و درمان شما را به شما خبر ندهم، درد شما گناهان و دوای درمانتان استغفار است. گفتن عبارت استغفرالله ربی و اتوب الیه برای پاکسازی به روش اسلامی کافی است.

 

برای چه خاطراتی پاکسازی کنیم؟

پاکسازی باید برای خاطراتی کنیم که بیشترین تاثیر رو در زندگی ما دارند و خیلی فکر مارو مشغول داره یعنی اولویت با خاطراتی است که مارو بیشتر اذیت میکنه. اگرم خاطره‌‌ای یادمون نیومد، هیچ اشکالی نداره و فقط باید پاکسازی رو ادامه بدیم. اون خاطرات خودشون روو میان و پاک میشن. به عبارت دیگه، اصلا نیازی نیست بدونی که داری بخاطر چی پاکسازی میکنی، این روش خودش اثرات خاطرات بد رو بالا میاره و کمرنگ و پاکشون میکنه.

 

برونریزی در پاکسازی

همانطور که داخل فایل اشاره شد، در بعضی افراد و در بعضی اوقات، پاکسازی به این روش برونریزی دارد یعنی ممکنه با انجام پاکسازی عصبی، ناراحت، یا بی‌‌حال بشید (البته ممکنه و صددرصد نیست چون نباید براتون یک باور بشه که حتما باید اتفاق بیفته). اگر احتمالا برونریزی داشتید پاکسازی رو ادامه بدید تا به آرامش برسید و این نباشه که کنار بذارید چون وقتی ادامه میدید به آرامش می‌‌رسید.

 

شما می‌توانید مقاله‌ی مربوط به تکنیک‌ های فوق العاده پاکسازی ذهن و روح را نیز مطالعه کنید که در آن روش‌های متفاوت پاکسازی را توضیح دادیم.

 

فایل سابلیمینال

در این جلسه ما برای شما یک فایل سابلیمینال مخصوص پاکسازی هم آماده کردیم که می‌توانید از این فایل برای پاکسازی ناخودآگاهتان بسیار استفاده کنید (قابل دانلود در صفحه اصلی دوره).

 

تمرین:

سعی کنید به مدت حداقل یک تا دو هفته با استفاده از تسبیح یا صلوات شمار پاکسازی انجام بدهید و تعداد تکرار و تاثیراتش رو برامون بفرستید.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما