به نام خداوندی که تنها او را می‌پرستیم و تنها از او یاری می‌جوییم

 

سلام به همه هم فرکانسی‌های عزیزم

من سجاد محمدزاده هستم و تحصیلات راهنمایی و دبیرستان را در مدرسه تیزهوشان گذراندم. در کنکور سراسری در رشته مهندسی برق قبول شدم و به لطف خداوند یکتا و با تلاش‌هایی که انجام دادم، توانستم در کارشناسی ارشد و دکتری از طریق استعدادهای درخشان وارد دانشگاه شوم و بصورت پیوسته ادامه تحصیل بدهم. در دوره دکتری به عنوان دانشجوی نمونه انتخاب شدم و با دریافت بورسیه تحصیلی از دانشگاه، به شهر ونکوور کانادا سفر کردم و مدتی در دانشگاه (Simon Fraser University (SFU کانادا، دوره فرصت مطالعاتی خود را گذراندم. بعد از بازگشت به ایران در دانشگاه به عنوان عضو هیات علمی شروع به کار کردم و هم اکنون، عضو بنیاد ملی نخبگان نیز می‌باشم.

آشنایی من با قوانین جهان هستی و قانون جذب

یادم میاد که در دوران کارشناسی مستند راز رو دیدم، اما اون زمان چون در مدار آگاهیش نبودم توجه زیادی بهش نکردم و برای من سوال بود که مگر می‌شود به چیزی فکر کنی و آن خواسته وارد زندگی تو شود! چندین سال بعد، همسر عزیزم چند فایل برای من در مورد قانون جذب پخش کرد و توضیحاتی را در این زمینه به من داد ولی ذهنم دوباره مقاومت می‌کرد و مرتب در فکرم تکرار می‌شد که: “اینها همه دروغه و اصلا قبولش نکن”. اما چون من همیشه عادت دارم که چیزی را بی‌دلیل قبول یا رد نکنم، تصمیم گرفتم که برای مدتی کوتاه قانون جذب را در زندگی خودم امتحان کنم. مخصوصا که مدتی بود مانند قبل همه کارهایم خیلی خوب پیش نمی‌رفت و در بعضی موارد با مشکلاتی روبرو می‌شدم.

از طرفی همیشه سوالات بسیار زیاد و بی‌پاسخی داشتم که از هرکس می‌پرسیدم جواب قانع کننده‌ای بمن نمی‌داد. سوالاتی از قبیل اینکه، چرا در بعضی موارد با اینکه خیلی دعا می‌کنیم به خواسته‌هامون نمی رسیم؟ یا چرا در بعضی کشورها نعمت‌های فراوانی وجود دارد در حالی که به اعتقاد ما آن‌ها در ظاهر ایمانشان از ما کمتر است؟ یا چرا زندگی بعضی از افراد خیلی راحت پیش میره ولی عده‌ای دیگه زندگی سختی دارند؟ یا چرا درصد زیادی از ثروت جهان در دست عده‌ی معدودیه؟ یا چرا صبر خدا اینقدر زیاده؟ و سوالات مشابه دیگه که شاید برای اکثر شما پیش اومده باشه.

به همین دلیل کم کم شروع به مطالعه کتاب‌های افراد موفق دنیا همچون آنتونی رابینز، استرهیکس، راندابرن، وین دایر، رابرت کیوساکی و غیره کردم و پس از آن تصمیم گرفتم در دوره‌های موفقیت اساتید معروف ایران و جهان شرکت کنم. در این مسیر هرچه جلوتر می‌رفتم، علاقه‌ام روز به روز به قانون جذب بیشتر می‌شد و کم کم اشکالات کلیدی خودم را پیدا می‌کردم و با سعی در رفع آن‌ها هر روز نتایج بهتری می‌گرفتم.

در تمام این مدت حس می‌کردم که این آموزه‌ها یک نکاتی کم داره به همین دلیل سعی می‌کردم که این آموزه‌ها رو با اطلاعاتی که از قرآن داشتم مرتبط کنم تا مطمئن شوم که می‌تونم به یک دید جامع و کاملی در این حوزه برسم که قرآن کریم هم اون رو تایید کرده باشه. بخاطر همین جستجو و مطالعات قرآنی زیادی رو انجام دادم و بارها قرآن رو خوندم و ریشه بسیاری از کلمات رو نگاه کردم. نهایتا به این نتیجه رسیدم که خداوند یکتا چقدر زیبا، ما رو با قوانین جهان هستی و قانون جذب آشنا کرده و نحوه استفاده از اون رو در قرآن آموزش داده است. به همین دلیل هر لحظه خدا رو بخاطر همه این نعمت‌ها، هدایت‌ها و الهام‌هایی که در این مسیر به قلب من گفت، شکرگزاری می‌کنم.

 

چرا این سایت را راه اندازی کردم؟

من چون علاقه زیادی به آموزش افراد و انتقال اطلاعاتم به دیگران داشتم و دارم، شغل هیات علمی را انتخاب کردم چون حس می‌کردم من باید در زندگی مردم تاثیرگذار باشم. حتی زمانی که کارشناسی ارشد قبول شده بودم در مدارس تیزهوشان به دانش آموزان کنکوری مشاوره می‌دادم و در آن سال‌ها نتایج قبولی‌های کنکور آن مدارس بطور قابل توجهی افزایش یافت. همین الان هم، یک بخشی از وقت کلاس‌های دانشگاه رو به صحبت کردن درباره قوانین جهان هستی و زندگی اختصاص میدم و دانشجویان استقبال زیادی از این آموزه‌ها می‌کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتم محیطی را آماده کنم که از طریق آن تجربیات و آگاهی‌های خود را در اختیار افراد بیشتری که قصد تغییر در اندیشه‌ها و زندگی خود را دارند، قرار دهم.

 

با آرزوی بهترین‌ها برای همه شما دوستان عزیزم

سجاد محمدزاده