به نام خداوندی که تنها او را می‌پرستیم و تنها از او یاری می‌جوییم

 

سلام بر همه هم فرکانسی‌های عزیز

من سجاد محمدزاده هستم و تحصیلات راهنمایی و دبیرستان را در مدرسه تیزهوشان گذراندم. در کنکور سراسری در رشته مهندسی برق قبول شدم و به لطف خداوند یکتا و با تلاش‌هایی که انجام دادم، توانستم در دوره‌های ارشد و دکتری از طریق استعدادهای درخشان دانشگاه بصورت پیوسته، ادامه تحصیل بدهم. در دوره دکتری به عنوان دانشجوی نمونه انتخاب شدم و با دریافت بورسیه تحصیلی از دانشگاه، به شهر ونکوور کانادا سفر کردم و مدتی در دانشگاه (Simon Fraser University (SFU دوره فرصت مطالعاتی خود را گذراندم. بعد از بازگشت به ایران در دانشگاه به عنوان عضو هیات علمی شروع به کار کردم و هم اکنون، عضو بنیاد ملی نخبگان نیز می‌باشم.

 

آشنایی من با قانون جذب:

من در دوران کارشناسی مستند راز را دیدم، اما آن زمان چون در مدار آن نبودم توجه زیادی به آن نکردم و برای من سوال بود که مگر می‌شود به چیزی فکر کنی و آن خواسته وارد زندگی تو شود! چندین سال بعد، همسر عزیزم چند فایل برای من در مورد قانون جذب پخش کرد و توضیحاتی را در این زمینه به من داد ولی ذهنم دوباره مقاومت می‌کرد و مرتب در فکرم تکرار می‌شد که: “اینها همه دروغه و اصلا قبولش نکن”. اما چون من همیشه عادت دارم که چیزی را بی‌دلیل قبول یا رد نکنم، تصمیم گرفتم که برای مدتی کوتاه قانون جذب را در زندگی خودم امتحان کنم. مخصوصا که مدتی بود مانند قبل همه کارهایم خیلی خوب پیش نمی‌رفت و در بعضی موارد با مشکلاتی روبرو می‌شدم.

به همین دلیل کم کم شروع به مطالعه کتاب‌های افراد موفق دنیا همچون آنتونی رابینز، استرهیکس، راندابرن، وین دایر، رابرت کیوساکی و … کردم و پس از آن تصمیم گرفتم در دوره‌های موفقیت اساتید معروف ایران و جهان شرکت کنم. در این مسیر هرچه جلوتر می‌رفتم، علاقه‌ام روز به روز به قانون جذب بیشتر می‌شد و کم کم اشکالات کلیدی خودم را پیدا می‌کردم و با سعی در رفع آن‌ها هر روز نتایج بهتری می‌گرفتم.

در تمام این مدت سعی می‌کردم که این آموزه‌ها را با اطلاعاتی که از قرآن و احادیث داشتم مرتبط کنم تا مطمئن شوم که می‌توانم به یک دید جامع و کاملی در این حوزه برسم که قرآن کریم و احادیث هم آن را تایید کنند. نهایتا به این نتیجه رسیدم که خداوند یکتا چقدر زیبا، ما را با قانون جذب آشنا کرده و نحوه استفاده از آن را آموزش داده است و هر لحظه خدا را شکرگزارم بخاطر همه این نعمت‌ها و هدایت‌هایی که در مسیر زندگی من قرار داده است.

 

سوالاتی که قانون جذب به آن‌ها پاسخ می‌دهد:

  1. چرا در بعضی موارد با اینکه خیلی دعا می‌کنیم به خواسته‌هایمان نمی رسیم؟
  2. چرا در بعضی کشورها نعمت فراوانی وجود دارد در حالی که به اعتقاد ما آن‌ها در ظاهر ایمانشان از کشور ما کمتر است؟
  3. چرا زندگی بعضی از افراد راحت پیش می‌رود ولی عده‌ای دیگر زندگی سختی دارند؟
  4. چرا درصد زیادی از ثروت جهان در دست عده‌ی معدودی از مردم است؟
  5. چرا صبر خدا اینقدر زیاد است؟
  6. و سوالات مشابه دیگر که شاید برای اکثر شما پیش آمده باشد.

 

چرا این سایت را راه اندازی کردم؟

من شغل هیات علمی را انتخاب کردم چون علاقه زیادی به آموزش افراد و انتقال اطلاعاتم به دیگران داشتم و دارم. زمانی که کارشناسی ارشد قبول شده بودم در مدارس تیزهوشان به دانش آموزان کنکوری مشاوره می‌دادم و در آن سال‌ها نتایج قبولی‌های کنکور آن مدارس بطور قابل توجهی افزایش یافت. هنوز هم، یک بخشی از وقت کلاس‌های دانشگاه را به صحبت کردن درباره قوانین زندگی با دانشجویان اختصاص می‌دهم و آن‌ها استقبال زیادی از این آموزه‌ها می‌کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتم محیطی را آماده کنم که از طریق آن تجربیات و آگاهی‌های خود را در اختیار افراد بیشتری که قصد تغییر در اندیشه‌ها و زندگی خود را دارند، قرار دهم.

 

با آرزوی بهترین‌ها برای هر ایرانی

سجاد محمدزاده