جلسه نهم دوره جریان ثروت در کسب و کار

باور فراوانی ۳

هر چقدر درباره باور فراوانی و درجه اهمیت این باور صحبت کنیم، هنوز مطالبی خواهد بود که بتوان برای پیشرفت این باور بیان کرد. در این جلسه نمونه‌هایی از فراوانی نعمت و ثروت الهی رو بیان کردیم. فراوانی در آب، فراوانی در منابع نامحدود انرژی، انرژی نامحدود خورشید، انرژی نامحدود هسته‌ای، منابع نامحدود نفت، منابع نامحدود فلزات، منابع نامحدود چوب و هزاران مثال دیگر که میتوان برای افزایش باور فراوانی نوشت.

در آیه ۲۲ سوره ذاریات گفته شده که «فِی السَّماءِ رِزْقُکُمْ وَ ما تُوعَدُونَ» یعنی رزق و روزی شما و هرآنچه وعده دارید در آسمان است. برداشت‌های زیبایی از این آیه میتوان انجام داد، یکی اینکه باران که خودش نماد فراوانی و نعمت الهیست از آسمان نازل میشه، دوم اینکه میتوان آسمان رو به معنی فرکانس و باورهای ما هم گرفت یعنی اینکه اگر ما فرکانس‌هامون تنظیم کنیم و به رزاق بودن خدا ایمان کامل داشته باشیم، خداوند هزاران راه برای رسوندن رزق و روزی به ما داره.

باید به این باور برسیم که جهان هر لحظه در حال گسترشه و هرکس که به گسترش جهان هستی کمک بیشتری کنه، مسما ثروت بیشتری وارد زندگیش میشه و خودش از این گسترش لذت میبره چون به خالق تبدیل میشه و نمونه‌ی عالی از خدا بر روی زمین میشه.

نکته کلیدی که در این جلسه گفته شد این بود که ما به میزانی که بر روی باورهامون کار می‌کنیم و تغییر ایجاد می‌کنیم، نتایج وارد زندگیمون میشن. یعنی وقتی ما روی باورهامون کار می‌کنیم، به ما ایده‌ها و الهاماتی میشه، که با عمل به اون الهامات و ایده‌ها، نتایج طلایی و فوق‌العاده وارد زندگیمون میشه و این روند همینطور تا آخر عمر برای ما ادامه داره و پایانی برای مدارها نیست.

تمرینات جلسه نهم:

۱- مثال‌هایی از نماد فراوانی در اطرافتون بنویسید (مثل چرخه آب و منابع انرژي).

۲- حداقل ۵ جمله تاکیدی مربوط به باور فراوانی را بنویسید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما