جلسه دوازدهم دوره دکترای عزت نفس بگیرید

صفحه دیدگاه‌ها و تمرینات مربوط به جلسه دوازدهم دوره عزت نفس

در دوره عزت نفس قدم به قدم با شما جلو آمدیم. من مطمئنم همه افرادی که از این دوره استفاده کردند و تمریناتشون رو به درستی انجام دادند، الان نه تنها از لحاظ عزت نفس و اعتماد به نفس در وضعیت بهتری قرار دارند بلکه در بقیه جنبه‌های زندگیشون هم موفق‌تر شدند. رابطشون با خدا هم بهتر و بهتر شده و الان در مدار بالاتری قرار دارند.

یکی از پارامترهای مهم در این دوره شناخت بهتر خودمون بود چون وقتی ما خودمون رو بهتر بشناسیم و از اولویت‌های خودمون آگاهی داشته باشیم مسلما در تصمیماتمون با در نظر گرفتن این اولویت‌ها عملکرد بهتری داریم.

حتما فایل‌های این دوره رو چند بار گوش کنید. این یک قانونه که با هر بار گوش دادن،  مدار آگاهی شما افزایش پیدا می‌کنه و موضوعات و مطالب بیشتری رو متوجه میشید.  همه حرف‌های این دوره الهاماتی بود از خدای من که بر زبان من جاری شد.

در تمام جلسات این دوره ناب‌ترین و بهترین و عالی‌ترین باورهایی که در حوزه عزت نفس لازم داشتید رو بهتون گفتم و براشون تمرین دادم. امیدوارم شما هم به همه تمرینات به خوبی عمل کنید و برای ما بنویسید و نتایجتون رو بگید تا دیگران هم از این نتایج استفاده کنند.

خدا برای ما بهترین‌هارو می‌خواد چون ما لایق بهترین‌ها هستیم. خدای مهربون برای ما پول زیاد، روابط خوب، سلامتی عالی، معنویت زیبا رو می‌خواد چون از روحش در ما دمیده و دوست داره که ما هم در این دنیا در مسیر بهشتی باشیم و هم در آخرت به سعادت برسیم و وارد بهشت بشیم.

ما باید از خدا و رب وجودمون تقاضا کنیم که در راستای این تغییرات کمکمون کنه و به این راه بهشتی ادامه بدیم. ما برای خلق کردن بر روی زمين اومدیم چون ما یک تکه از وجود خدا هستیم.

حتما از بقیه دوره‌های دیگه ما استفاده کنید ????

براتون آرزوی بهشت در این دنیا و آخرت رو دارم.????

موفق باشید.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما