جلسه اول دوره فرکانس جذب سلامتی

قوانین الهی قسمت اول

به تو برای شروع این دوره تبریک میگم چون مشخصه که آمدی تغییر کنی و زندگیت رو بهشتی کنی. اولین مرحله از هر تغییر، آگاهی هست یعنی تو متوجه شدی که باید تغییر کنم و قدم برداشتی. منم در شروع این دوره بهت قول میدم که اگر به آموزش‌های الهی دوره گوش بدی و تمرینات به خوبی انجام بدی، صددرصد زندگیت در همه جنبه‌ها متحول میشه.

اولین قدم برای شروع دوره اینه که سعی کنی ورودی‌های ذهنت رو کنترل کنی و خودت رو از اخبارهای منفی مربوط به بیماری و بدبختی و بیچارگی دیگران دور کنی. چون ما در روز با هزاران ورودی منفی بمباران اطلاعاتی می‌شویم و باید سعی کنیم با گوش دادن به فایل‌های دوره، ذهنمون رو درگیر مسائل مثبت و عالی بکنیم.

لطفا جلسات دوره را کامل گوش کنید و تمرینات را بخوبی در دفتر خود بنویسید و برای ما کامنت کنید. چون تمرینات شما کاملا چک می‌شود و بازخورد آن به شما اطلاع داده می‌شود. با نوشتن تمرینات در صفحه مخصوص به همان جلسه شما می‌توانید کمک فراوانی به خودتان انجام دهید و زندگی خودتان را دگرگون کنید چون ما میگوییم که بنویس تا اتفاق بیفتد.

تمرین

در اولین گام از این دوره بهتره که تست سنجش مدار (چکاپ فرکانسی) رو با دقت کامل بزنید. برای اینکار بهتره وارد پنل کاربری خودتون بشید و این تست را از قسمت تست‌های خودشناسی کاملا صادقانه انجام دهید.

پس از انجام این تست حتما به سوالات سنجش مدار (چکاپ فرکانسی) سلامتی زیر پاسخ دهید:

  1. سطح سلامتی شما در چه سطحی است؟ (بین ۱ تا ۲۰ نمره بدهید) (برای اینکه متوجه نتیجه دوره بشین، بهتره یک آزمایش کلی بدید تا در آخر دوره هم اینکار رو دوباره انجام بدید و نتایجش رو مقایسه کنید)
  2. در طول هفته چند روز احساس خوبی دارید؟ (اغلب ساعت‌های روز)
  3. در طول ماه یا سال اخیر چندبار دکتر رفتید؟
  4. در روز چند قرص مصرف می‌کنید؟
  5. در طول سال گذشته آیا قرصی مصرف کردید؟
  6. آیا بیماری خاصی دارید؟
  7. آیا کلا فرد شادی هستید؟
  8. در طول هفته یا روز گذشته چقدر استرس داشتی و ناآرام بودی؟ یا چقدر عصبانی شدی؟
  9. در طول هفته چقدر احساس بی‌انرژی بودن داری؟

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما