جملات تاکیدی باور سلامتی

در این نوشته، مجموعه‌ای از بهترین جملات تاکیدی مثبت برای سلامتی بیان شده است، که شما می‌توانید با خواندن این جملات، انرژی کسب کرده و سلامتی را برای خود به ارمغان آورید.

 

چیزی که درطول زندگی باعث افزایش کارایی ذهن می‌شود، باعث جذب افکار مثبت به ذهن می‌شود و … ، تکرار جملات تاکیدی مثبت است. افزودن جملات تاکیدی مثبت به برنامه روزانه می‌تواند به بهبود سلامت روان، افزایش عزت نفس و ارتقای سلامت کمک کند.

در واقع اگر ما به چیزهایی که بدان علاقه‌ای نداریم، فکر کنیم، این افکار را در قالب افکار منفی به جهان هستی می‌فرستیم. اما باید بدانیم که جهان هستی به این مورد که آیا این فکر و اندیشه و کلام مثبت باشد یا منفی، توجهی ندارد و تنها از همان طیفی که درون فکر ما قرار گرفته برای ما می‌فرستد.

به‌طور مثال، فردی را تصور کنیم که دائم در حال تفکر در خصوص بیماری، کسالت، نداشتن حال خوب، بدن درد و بیماری‌های دیگر بوده و مدام در خصوص این موارد صحبت می‌کند. این فرد با این کار، مقدار بیشتری بیماری، بدن درد و کسالت و … را به سوی خود جذب می‌کند. هیچ شخصی جز خود این فرد، باعث این وضعیت در زندگی او نیست، بلکه شخص با افکار منفی این وضعیت را برای خود ایجاد کرده است.

پس باید دائم حس سلامتی را در خود زنده نگه داشته و آن را تجدید کنیم تا همیشه و در همه حال سلامتیمان حفظ شده و آن را از دست ندهیم.

یکی از بهترین راه‌های تجدید سلامتی در ما، تکرار جملات تاکیدی مثبت است.

در این مقاله سعی ما در بنیاد موفقیت دکتر محمدزاده این بوده است، تعدادی از این جملات تاکیدی مثبت را به عنوان نمونه آماده کنیم تا با تکرار این جملات در روز و تجسم سلامتی، به حالی خوب دست یابیم و این جملات تاکیدی مثبت، باعث تغییر در روحیات و ایجاد سلامتی در ما شود.

قدرت تلقین برای سلامتی

شاید با خود بگوییم مگر می‌شود با فکرمان به سلامتی و حال خوب دست یابیم؟ در جواب باید گفت ذهن ما بین فعالیت فیزیکی و فکر به آن کار تفاوتی نمی‌بیند. بهتر بخواهم بگویم، بیایید یک لیموترش یا یک لواشک را تصور کنیم، به این فکر کنیم که آن‌را در دهان خود گذاشته‌ایم و تجسمش کنیم و ترشی آن را در دهان خود حس کنیم، متوجه می‌شویم که بزاق دهانمان ترشح شده است. پس به خوبی متوجه این موضوع می‌شویم که ذهن ما، تفاوتی بین فعالیت فیزیکی و فکری نمی‌بیند.

شما احتمالاً در مورد خودشیفتگی شنیده‌اید، اما ممکن است دقیقاً معنی آن را ندانید. استفاده از جملات تاکیدی مثبت می‌تواند به شما در بهبود سلامت روان و ارتقای رفاه کلی کمک کند، حتی برای کسانی که علائم افسردگی، اضطراب یا سایر چالش ها را تجربه می کنند.

تعدادی از جملات تاکیدی مثبت به عنوان نمونه

حال من عالیه
من سالم و تندرست هستم
من سرشار از سلامتی هستم
من تک تک اعضای بدنم را دوست دارم
من یک جذب کننده سلامتی هستم
خدایا برای نعمت سلامتی و تندرستی سپاسگزارم
اعضای بدنم مانند اجزاء ساعت به خوبی و با برنامه کار خود را انجام می دهند
اکنون در سلامت کامل جسمی به سر می برم و این به خاطر لطف خداوند به من است
سلامتی جسمم را مدیون مرحمت خداوند به خود هستم
وضعیت سلامتی من هر لحظه بهتر و بهتر می‌شود
یکی از دلایل خوشبختی من سلامتی جسمم است
جسم من در امنیت کامل است
قلب من سالم و سلامت است
سلامتی خاص ترین نعمت زندگی من است
یکی از نعمت های منحصر به فردی که در زندگی دارم، سلامت جسمی است

شما نیز می‌توانید از این قبیل جملات تاکیدی مثبت برای زندگی خود داشته باشید و روزانه از آن استفاده کنید و شاهد اثرات جذاب و مثبت این کار باشید.

 

همچنین شما می‌توانید برای افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس خود از “جملات تاکیدی باور لیاقت و ارزشمندی” استفاده کنید.

جملات تاکیدی باور لیاقت و ارزشمندی

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما
×