اگر منو ترک کرد چکار کنم؟

 براساس قوانین جهان هستی اگر به کسی وابسته بشویم مسلما اون فرد رو از دست می‌‌دهیم و یا حضور اون فرد در زندگی ما کمرنگ می‌‌شود. 

ما باید یاد بگیریم که به هیچکس و هیچ چیز وابسته نباشیم و با عزت نفس بالا با هرکسی وارد رابطه شویم و از خدا بخواهیم که بهترین فرد را وارد زندگی ما کند تا در کنار او لذت بیشتری ببریم.

هر جایی که در زندگی به کسی یا چیزی وابسته بشیم، ما در اون موضوع برای خدا شریک قرار دادیم و این یعنی مسیر اشتباه!

ما باید به هیچکس وابسته نباشیم، نه فرزند، نه پدر و مادر و نه یک جنس مخالف و نه هیچ چیز دیگر چون وابستگی در روابط ما را صددرصد به مسیر نادرستی می‌برد. 

حضرت یعقوب هم وابسته یوسف و بنیامین بود و خداوند آن‌ها را از او دور کرد تا متوجه اشتباهش شد و بعد هر دو را به او بازگرداند.

ما باید سعی کنیم که وابستگی را با عشق قاطی نکنیم و با عزت نفس بالا وارد یک رابطه شویم. 

جلسه ۱۱ دروه دکترای عزت نفس بگیرید بصورت اختصاصی در مورد روابط با عزت نفس عالی، توضیحات کاملی داده شده است که شما می‌توانید از این دوره فوق‌العاده استفاده کنید.

فایل های تصویری و صوتی اگر منو ترک کرد چکار کنم؟

فایل تصویری اگر منو ترک کرد چکار کنم؟ ویدئو

مدت زمان: 3:31 دقیقه | حجم 59 مگابایت

فایل صوتی اگر منو ترک کرد چکار کنم؟ فایل صوتی

مدت زمان: 3:31 دقیقه | حجم: 8 مگابایت

همچنین شما می‌توانید برای بهبود باورهای روابط خود به دوره “باورهای مهم در حوزه روابط” مراجعه کنید و بصورت اختصاصی باورهای خودتان را بهبود دهید. این دوره با نشان دادن الگوهای مناسب و فایل‌های مشاوره متفاوت و عالی باعث پیشرفت در روابط عاشقانه و اجتماعی شما می‌شود. 

علاوه بر این یکی از راه‌های ایجاد باورهای مناسب، استفاده از فایل‌های سابلیمینال است. به همین دلیل ما برای شما فایل‌های سابلیمینال فوق‌العاده‌‌ای فراهم کرده‌ایم که شما برای بهبود باورهای روابطتان می‌توانید از فایل‌های سابلیمینال حوزه روابط استفاده کنید که تاثیرات فوق‌العاده‌ای در زندگی افرادی داشته است که از این فایل‌‌ها استفاده کرده‌‌اند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما
×