فایل‌های سابلیمینال ثروت

فایل‌های سابلیمینال جذب ثروت، باورهای ناخودآگاه ما را مورد هدف قرار می‌دهد تا بتوانیم با تغییر باورهایمان جذب ثروت‌های فوق‌العاده‌ای را تجربه کنیم.

سابلیمینال، مجموعه‌ای از فایل‌های صوتی نام دارد که بوسیله‌ی علم صدابرداری و تلفیق برخی از تکنیک‌های هیپنوتیزم تولید می‌شوند. چیزی که در این مجموعه فایل‌های صوتی وجود دارد، پیام‌هایی مخفی هستند که توانایی اثرگذاری بر ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما را دارند و برای برنامه‌ریزی به منظور تغییرات برخی الگوهای ذهنی و جسمی، مفید هستند. موضوعی که در این بین بسیار جذاب است، وجود پیام‌هایی در این فایل‌ها بوده، که تنها بر روی ضمیر ناخودآگاه ما قابل درک هستند. در واقع تهیه‌ی این فایل‌های صوتی به شکلی است که بتوانند به ذهن ما جهت دهند. اگر بخواهیم دقیقتر اشاره کنیم، در واقع این عناصر سبب می‌گردند تا از ذهن و درون ما، فرکانس‌هایی در جهت جذب و دریافت نعمت‌ها و خواسته‌ها در زندگی فردی و اجتماعی ما ارسال گردد.

فایلهای سابلیمینال ثروت

فایل سابلیمینال ثروت فایل صوتی

مدت زمان: ۳۳:۳۳ دقیقه | حجم ۴۸ مگابایت

 

فایل‌های سابلیمینال جذب ثروت بنیاد موفقیت دکتر محمدزاده با باورهای غنی کننده، یک ابزار بسیار قدرتمند و موثر برای ایجاد شخصیتی توانمند و سودآور بوده که باورهای غنی کننده را در ناخودآگاه ما نهادینه کرده و با تغییر فرکانس ما به فراوانی ثروت کمک می‌نماید. تلاش عمده بنیاد موفقیت دکتر محمدزاده در تولید این سابلیمینال این موضوع بوده است که سرعت تغییر باورها را بیشتر کنیم و بتوانیم با تلاش و زمان کمتر به نتیجه دلخواه خود دست یابیم و از قدرت ضمیر ناخودآگاهمان راحت تر در تغییر باورها استفاده کنیم.

افراد مختلف، در مدارهای متفاوتی از پول و ثروت قرار گرفته اند و این را می‌دانیم که هر شخص، یک مقدار مشخص پول و ثروت را می‌تواند وارد زندگی خود نماید. چیزی که در این بین برای دریافت نعمات و ثروت‌ها مهم و تعیین کننده است، باور و مدار ثروت ما می‌باشد. باورهای ثروتمند کننده ما را در مدار ثروت قرار داده و سبب جذب شرایط، افراد، موقعیت‌ها و ایده‌هایی که پول و ثروت را وارد زندگی ما می‌کنند می‌شود. از سوی دیگر نیز باورهای فقرآفرین، نتایج مطابق با خودشان را به شکل‌های مختلفی در زندگی بوجود می‌آورند.

پس می‌توانیم با استفاده از این فایل سابلیمینال، همواره بر روی باورها و فرکانس‌های خود به سادگی کار کنیم تا نتایجی فوق‌العاده و عالی را وارد زندگی نماییم.

اهداف موجود در فایل سابلیمینال ثروت:

  • تقویت و ایجاد باورها و افکار ثروت آفرین
  •  اصلاح باورهای محدود کننده درآمد
  • اصلاح باورهای مربوط به پول و ثروت
  • افزایش درآمد و ثروت سازی

چند نکته:

  1. فایل‌‌های سابلیمینال بهتر است با هندزفری گوش داده شوند. البته الزامی وجود ندارد و شما می‌‌توانید از این فایل‌‌ها در محیط کارتان و یا هنگام انجام هر کاری در خانه استفاده کنید.
  2. در صورت استفاده از هندزفری از سعی کنید میزان صدای هندزفری خود را در کمتر از 50 درصد قرار دهید.
  3. بهترین زمان برای گوش دادن به این فایل‌های سابلیمینال، قبل از خواب می‌باشد (یعنی سعی کنید با این آهنگ‌ها به خواب بروید)
  4. سعی کنید بصورت تمرکزی بر روی باورهای یک حوزه کار کنید یعنی مثلا در روز فقط فایل سابلیمینال در حوزه ثروت رو گوش کنید چون باعث تمرکز لیزری می‌شود و اثرات بهتری دارد.

شما می‌توانید برای درک بهتر و توضیحات جامع‌تر در خصوص فایل‌های سابلیمینال، به مقاله “سابلیمینال چیست؟” مراجعه نمایید.

ما در بنیاد موفقیت دکتر محمدزاده علاوه بر این فایل‌‌های حوزه ثروت، فایل‌‌های متعدد سابلیمینال در حوزه‌های مختلف مانند روابط و سلامتی تولید کرده‌ایم که شما می‌توانید از آن‌ها در زندگی خود بهره ببرید و تاثیرات فو‌‌ق‌العاده‌‌ی آنرا وارد زندگیتان کنید. مطمئن باشید این فایل‌ها باورهای موجود در ناخودآگاه شما را تغییر می‌دهند و شما را به مسیرها و کارهایی هدایت می‌کنند که با عمل به اون کارها‌، تجربیات فوق‌العاده‌ای در آن حوزه‌‌ی خاص تجربه خواهید کرد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما
×