جلسه چهارم دوره فرکانس جذب سلامتی

احساس خوب

یکی از مهمترین بخش‌‌ها در قانون جذب، احساس خوب است. هرچقدر ما بتونیم در راستای رسیدن به هدفمون احساس دائمی بهتری داشته باشیم، به هدف نزدیکتر میشیم و زودتر بهش می‌رسیم. قانون جهان هستی اینو میگه که احساس خوب مساویست با اتفاقات خوب.

احساس خوب دائمی ما رو صددرصد به بهترین مسیر هدایت میکنه و افرادی رو وارد زندگیمون میکنه که به عنوان دستان خدا، مارو به راحت‌ترین حالت ممکن به خواستمون میرسونه.

خیلی افراد میگن که چرا ما به خواستمون نمی‌رسیم. تنها دلیل نرسیدن به خواسته اینه که جهان به کانون توجه ما نگاه می‌کند. یعنی اگر کانون توجهمون به سمت نکات مثبت خواستمون هست صددرصد به خواستمون می‌رسیم ولی اگر به نکات منفی آن توجه کنیم، ما داریم خودمون رو از خواسته دور می‌کنیم.

جواب خدا و کائناتش به خواسته‌های ما همیشه چشم هست و این ما هستیم که با توجهمون مشخص می‌کنیم که کدام جنبه خواسته وارد زندگیمون بشه، جنبه‌های بد یا جنبه‌های خوب!؟

 

تکنیک متافیزیک نجوا (آگاهی نجوا):

این تکنیک یکی از بهترین و عالیترین تکنیک‌های متافیزیک می‌باشد. این تکنیک در زندگی شما معجزه میکنه چون دقیقا روی ناخودآگاه شما تاثیر میذاره. در این تکنیک باید نکات گفته شده رو بدرستی اجرا کنید.

تمارین:

۱- اثرات و نتایچ انجام تمرین تکنیک نجوا را بیان کنید.

۲- افرادی که بیماری یا معلولیتی شبیه به شما دارند و توانستند آن‌‌را کنار بذارند و در مسیر موفقیت حرکت کنند را با ذکر نام بیان کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما