جلسه هفتم دوره فرکانس جذب سلامتی

سه تکنیک مهم متافیزیک

۱- تکنیک پلاسیبو (دارونما)

پلاسیبو به دارونما میگن یعنی چیزی که دارو نیست و هیج تاثیری در سلامت افراد نداره ولی بیمار اینو نمی دونه و بیمار فکر میکنه این دارو همون داروی مورد نظر برای درمان بیماری وی هست، وقتی فرد بیمار این دارو رو مصرف میکنه در چهل درصد مواقع خوب میشه چرا؟ چون باور کرده اون دارو باید بیماری رو از بین ببره، حال شما میتونید از همین موصوع برای درمان بیماری‌های افراد استفاده کنید اگه اون فرد حرف شما رو باور کنه قطعا نتیجه خواهید گرفت، درضمن باید خود فرد هم بخواد که خوب بشه و باور کنه که میتونه دوباره سلامتیشو بدست بیاره. دوست خوبم یادت باشه مریضی تنها توی ذهن ماست.

۲-  تکنیک متافیزیک آینه

هر روز جلوی آینه برید و شکرگزار بخش‌های سالم بدنتون باشید و تلاش کنید آنقدری این شکرگزاری رو به خوبی انجام بدید که بصورت ناخودآگاه از سر شوق اشک از چشماتون جاری بشه و روی تک تک اعضای بدنتون دست بذارید و شکرگزاری کنید. مطمئن باشید که این تکنیک معجزه میکنه و به قول یک دوست که برای درمان ریزش موهاش این تمرین رو انجام میداد:

می‌رفتم جلو آیینه دست تو موهام می کردم و می گفتم خدایاشکرت بابت موهای سالم و پرپشتم، خدایا شکرت که موهای خوبی دارم و …. من این شکرگزاری رو به قدری خوب انجامش می دادم که هرلحظه که شروع می کردم به شکرگزاری ناخودآگاه اشک از چشمام بابت این همه نعمتی که دارم جاری میشد و دست می‌کشیدم روی تمام اعضای بدنم و از تک تک شون شکرگزاری می کردم. این حالم جوری شده بود که من کلا از موهام یادم می‌رفت و می‌موندم که کدوم جزء از اعضای بدنم رو شکر کنم. خلاصه روز به روز موهای من پرپشت و پرپشت‌تر شد و به لطف خدا الان خیلی از اون روزها می‌گذره و موهای من خیلی زیاد شدن و خیلی خداروشکر می‌کنم .

۳- تکنیک متافیزیک تجسم

در بخش سلامتی مستند راز که در مورد قانون جذبه، یک فرد صحبت میکنه که در یک سانحه‌ی هوایی دچار مشکل شده بوده و قطع نخاع میشه و کلا فلج میشه و سیستم تنفسیش هم کاملا خراب میشه که نمیتونه نفس بکشه و فقط با دستگاه زنده مونده بوده. ایشون فقط میخواسته نفس بکشه همینطور بخودش میگفته نفس بکش نفس بکش شب و روز این کارو میکرده تا بعد از مدتی کاملا بدنش خودش رو شفا میده و واقعا هم میتونه نفس بکشه، سیستم تنفسیش درست میشه و دستگاه رو از روش بر میدارن. این فرد همینطور برای راه رفتنش با خودش تصمیم میگیره که تا کریسمس بتونه راه بره و از بیمارستان با پای خودش خارج بشه. اون با توجه بر روی خواسته‌‌ش و با ایمانی که داشته تونسته تا قبل از کریسمس، کاملا روی پای خودش از بیمارستان خارج بشه و بدن خودش رو شفا داده بود.

خانم لوییز ال هی ایشون سرطان دهانه ی رحم داشتند و با قدرت ذهنیش و بدون هیچ دارویی در عرض ۶ یا هفت ماه کاملا خودش رو شفا میده یا خیلی از افراد اطرافمون هستند که مثلا قطع نخاع شده بودند و با قدرت توکلشون به خدا تونستند خودشون رو شفا بدن، در واقع همه‌ی این عزیزان هم با استفاده از قدرت باورهاشون تونستند خودشون رو شفا بدن.

از قدرت عالی تکنیک تجسم باید استفاده کنیم. هر روز صبح یا شب یا هر موقع که زمان داشتین و حستون خوب بود یک آهنگ ملایم بذارید و چشماتون رو ببندید. ابتدا. شکرگزاری کنید تا بتونید بر روی انرژی مبدا متمرکز بشید. سپس تصور کنید که خدا یک انرژی‌ای شبیه نور رو از آسمون وارد بدنتون میکنه (حس کنید از بالای سرتون این نور وارد بدنتون میشه) و در همه‌ی بدنتون میچرخه و همه‌ی سلول‌های بدنتون رو شستشو میده که همشون برق میزنن و سالم و نو میشن.

 

تمارین جلسه هفتم:

۱- تمرین تکنیک آینه رو برای خودتون انجام بدید و تاثیراتش رو برای ما بفرستید.

۲- از تکنیک فوق‌العاده تجسم در روز یکبار استفاده کنید و تاثیراتش رو برای ما بفرستید (لطفا بگویید که تکنیک‌‌های گفته شده رو چندبار و به چه مدت انجام دادید)

۳- جاهایی که باور خوب نسبت به یک بیماری داشتید و اون بیماری رو به راحتی درمان کردید برای ما بنویسید و یا اگر در اطرافیانتون کسی بیماری خاصی داشته و درمان شده رو برای ما بنویسید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما