جلسه ششم دوره فرکانس جذب سلامتی

مسئولیت‌پذیری

در ابتدای جلسه به سوالات دوستان عزیز پاسخ گفتیم. دوستان عزیز به اصل موضوع و محتوای جلسات توجه کنید و تمرینات جلسات رو بصورت جدی انجام بدید و برای خودتون وقت بذارید. لطفا دنبال بهانه برای انجام ندادن تمرین نباشید و تمرینات رو سعی کنید با احساس خوب بصورت ادامه‌دار انجام بدید.

اگر به دنبال نتیجه گرفتن از دوره هستید باید آگاهانه تلاش کنید تا تغییرات رو احساس کنید.

موضوعی که خیلی‌ها درگیرش هستند مقایسه‌ی خودشون با دیگران هست درحالیکه باید فقط خودت رو با قبل خودت مقایسه کنی و نه با دیگران. فقط باید نسبت به دیروز خودت یا یک ماه قبل خودت یا یک سال قبل خودت بهتر باشی. به عنوان مثال سطح سلامتی تو باید نسبت به اول شروع دوره بهتر شده باشد البته به شرط انجام تمارین!

مسئله اصلی و مهم این جلسه موضوع مسئولیت‌پذیری در زندگیست. مسئولیت‌پذیری یعنی یاد بگیریم مسئولیت صددرصد اتفاقات زندگیمون رو به عهده بگیریم و انگشت اتهام رو همیشه به سمت خودمون بگیریم. مسئولیت‌پذیری یعنی تاثیر عوامل بیرونی رو در زندگیمون صفر بدونیم و فقط روی خودمون و خدای خودمون حساب باز کنیم.

اگر مریض شدی به جای اینکه عوامل بیرونی (مثل سن، ویروس، ژنتیک و غیره) رو مقصر بدونی، بیا بشین روی خودت کار کن و آگاهانه تمرین انجام بده تا تاثیرات مثبتش وارد زندگی بشه و کم کم صحیح و سالم بشی

تمرین جلسه ششم:

۱- جاهایی رو که در زندگیت مسئولیت‌‌پذیر بودی و مسئولیت اشتباهت رو به عهده گرفتی و برای اصلاحش گام برداشتی رو بنویس (حداقل ۵ مورد بنویس)

۲- جاهایی رو هم که مسئولیت‌پذیر نبودی و ضرر کردی و اتفاقاتی که برات افتاده رو بنویس. (۱ تا ۵ مورد)

۳- اگر مریضی خاصی داری اول مسئولیت صددرصد بیماری یا نقص عضوی که در بدنت هست رو به عهده بگیر و قبول کن که خودت این بیماری رو در وجودت جذب کردی. یعنی به هیچ عامل بیرونی (مثل فلان ویروس، فلان کشور، رفتار پدر و مادر، جامعه، فقر و …) قدرت نده و بگو هرچی هستم، خودم هستم و قدرتمندم. سپس تمرکزت رو بر داشته‌های زندگیت و بدنت بذار و شکرگزار اونها باش و از خدای بزرگ هدایت بخواه و هنگامی که هدایت رو دریافت کردی بهش عمل کن تا نتایجش وارد زندگیت بشه. (پس دیگه به اون بیماری فکر نمیکنی و آگاهانه جلوی نجواهای شیطانی وایمیستی تا بتونی کم کم و بصورت تکاملی بیماری رو از بدنت بیرون کنی ویا با نقص عضوت در صلح بشی)

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما