جلسه دوم دوره فرکانس جذب سلامتی

قوانین الهی قسمت دوم

قانون جذب، قانونی است علمی که طبق آن با تمرکز بر افکار منفی یا مثبت، مردم می‌توانند تجربه‌های مثبت یا منفی را به زندگی خویش وارد آورند و آن را تجربه کنند. همه اجسام اطراف ما، مردم و افکارشان همه و همه از «انرژی» ساخته شده‌اند و از طریق فرایند «انرژی‌های همانند، همدیگر را جذب می‌کنند» شخص می‌تواند سلامت، روابط، ثروت و معنویت شخصی خویش را ارتقا بخشد.

افکار ما می‌توانند به‌طور مستقیم بر سلامت ما تأثیر بگذارند و این به خاطر قانون جذب می‌باشد. نگرانی، ترس، استرس، ناراحتی و سایر افکار منفی، مردم را مریض می‌کند در حالی که افکار مثبت در رابطه با خوشی و عشق، مردم را سالم نگه می‌دارند و حتی بیماری‌های آنان را درمان می‌کند. بخش مهمی از حفظ سلامت و درمان بیماری این است که بتوانید خود را به صورت سلامت تصور کنید. وقتی به لیموترش فکر می‌کنید یا در مورد خوردنش حرف می‌زنید بزاق ترشح می‌شود همین‌طور اگر به سلامتی یا بیماری فکر کنید بدن به آن واکنش نشان می‌دهد.

شعر زیبای مولانا هم بر همین حقیقت صحه می‌گذارد:

در جهان هر چیز چیزی جذب کرد
گرم گرمی را کشید و سرد سرد

قسم باطل باطلان را می کشند
باقیان از باقیان هم سرخوشند

ناریان مر ناریان را جاذب اند
نوریان مر نوریان را طالب اند

خوب خوبی را کند جذب این بدان
طیبات و طیبین بر وی بخوان

 

مدارها در قانون جذب یکی از مباحث مهم و اساسی می‌باشد که مفهوم تکامل رو توضیح می‌دهد. مدارهای سلامتی به این معنی است که هر لحظه با افکار و باورهای قلبیمون خودمون رو وارد یکی از این مدارها می‌کنیم و ما در هر مسئله از زندگیمون در یک مدار خاص از اون مسئله قرار داریم. مثلا سطحی از بیماری که در آن قرار دارید شما را در یک مدار مخصوص به همان بیماری قرار می‌دهد.

باید به این درک برسیم که همه‌ی جهان بر اساس این مدارها و فیبوناچی در حال تغییر است یعنی ما پله به پله به سمت خوب شدن یا بد شدن حرکت می‌کنیم و هیچ چیز یک شبه اتفاق نمی‌افتد. پس به میزان ایمان و عمل ما بستگی دارد که این مدارهای سلامتی رو با چه سرعتی طی کنیم.

هرچه بتوانیم به قدرت باورها و ذهنمون پی ببریم، ایمان ما به خدا و بدنمون بیشتر و بیشتر می‌شود و هر قدر به آموزه‌‌های این دوره عمل کنیم، نتایج بیشتری وارد زندگی ما می‌شود. بدن ما قدرت درمان صددرصد خودش رو داره و این فقط ما هستیم که با باورها و افکارمون می‌توانیم زندگی بهشتی برای خودمون بسازیم.

وین دایر یکی از افرادی هست که توانسته با قدرت بر بیماری‌های خودش پیروز بشه و زندگی عالی و موفقی برای خودش ایجاد کنه، پس تو هم می‌تونی با تغییر در باورهات زندگی طلایی برای خودت ایجاد کنی.

تمارین

۱- در زندگی خودتان و یا دیگران روند بهبود در یک مریضی را بنویسید.

۲- مثال‌هایی از کانون توجه خودتان و نتیجه بوجود آمده از آن توجه را بنویسید. مثلا اگر به نکات منفی یک نفر یا یک اتفاق توجه کردید چه نتایجی وارد زندگیتون شده و اگر به نکات مثبت آن توجه کردید چه نتایجی وارد زندگیتون شده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط با این مقاله را نیز بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

پیشنهاد ما به شما